перенесення фотографій з флешки на телефон

Спосіб 1: Дротове з'єднання

Найпростіший варіант полягає в підключенні флешки до телефону за допомогою спеціального кабелю. Ця функція підтримується практично всіма сучасними смартфонами під управлінням Android і iPhone з версією iOS 13 і вище.

Android

Для телефонів з Андроїд потрібно придбати OTG-адаптер – коштують вони недорого, і купити їх можна в будь-якому великому магазині або через Інтернет. Також рекомендується встановити утиліту USB OTG Checker, яка дозволить перевірити якість з'єднання.

Завантажити USB OTG Checker з Google Play Маркета

 1. Переконайтеся, що цільова флешка відформатована в FAT32 або exFAT, оскільки Android не працює з системою NTFS.

  Читайте також: Як відформатувати флешку в FAT32

 2. Далі підключіть до смартфону перехідник, а до нього – накопичувач. У деяких прошивках з підтримкою ОТГ система відразу повідомить про з'єднання, тоді як в інших знадобиться відкрити USB OTG Checker і перевірити статус самостійно.
 3. Проверка поддержки OTG для перемещения фото с флешки на телефон в Android
 4. Відкривайте файловий менеджер (підійдуть навіть вбудовані в прошивку) і переходите в ньому до зовнішнього носія – такі зазвичай маю в назві буквосполучення USB. Знайдіть потрібні знімки, виділіть їх і скопіюйте – в більшості додатків за це відповідає окрема кнопка або пункт меню.
 5. Начать копирование для перемещения фото с флешки на телефон в Android
 6. Тепер перейдіть до телефону: його внутрішньої пам'яті або SD-карти. Виберіть відповідний каталог або створіть новий, зайдіть в нього, тапніте на порожньому місці і скористайтеся опцією вставки.
 7. Запустить копирование для перемещения фото с флешки на телефон в Android

  Фотографії будуть переміщені, їх можна переглянути через галерею.

IOS

Схожим чином працює цей метод для смартфонів Apple, з двома відмінностями: перехідник виглядає інакше і не потрібно встановлювати додаткове ПЗ.

 1. З'єднайте адаптер, флешку і телефон, після чого відкрийте програму»файли" на вашому iPhone.
 2. Открыть менеджер для перемещения фото с телефона на флешку в iOS
 3. Викличте пункт " огляд» , далі перейдіть до позиції »місця" , де тапніте по елементу з назвою накопичувача.
 4. Выбор местоположения для перемещения фото с телефона на флешку в iOS
 5. Відкрийте каталог з фотографіями, виділіть потрібні довгим тапом, потім зробіть ще одне довге натискання. З'явиться контекстне меню, в якому присутні опції як переміщення, так і копіювання. Для останнього натисніть на потрібний пункт, після чого поверніться до меню & 171; місця&187; і виберіть варіант &171;на iPhone&187; , який відповідає за внутрішню пам'ять телефону. Далі зайдіть в один з каталогів, знову виконайте лонгтап і виберіть & 171; вставити & 187; . Скопировать и вставить данные для перемещения фото с телефона на флешку в iOS

  Переміщення зображень відбувається за схожим алгоритмом, проте вибір директорії призначення відбувається в окремому вікні — вкажіть в ньому позицію з попереднього абзацу і натисніть " перемістити» .

 6. Переместить данные для перемещения фото с телефона на флешку в iOS

  Спосіб 2: спеціальні Lightning-Накопичувачі (iPhone)

  Для iPhone, які працюють під управлінням iOS 12 і нижче, рішенням даної задачі будуть особливі аксесуари: флешки або Картрідери з роз'ємом Lightning.

  Пример специальной флешки для переноса фото с флешки на iPhone

  Для роботи з такою периферією знадобиться завантажити спеціальний софт – він доступний безкоштовно в фірмовому магазині Apple.

  Завантажити iXpand Drive , Leef iBridge , Kingston Bolt з App Store

  Роботу з аксесуаром і додатком-компаньйоном ми покажемо на прикладі Leef iBridge.

  1. Запустіть утиліту, і в її головному меню виберіть пункт " перенесення фотографій» ( «Transfer photos» ).
  2. Открыть перенос фото в Leef IBridge для перемещения фото с флешки на телефон
  3. Для переміщення знімків тапніте по кнопці " від iBridge до Camera Roll» , після чого не забудьте видати дозвіл на доступ.
  4. Выбрать перенос фото в Leef IBridge для перемещения фото с флешки на телефон
  5. Відкриється каталог " фотографії iBridge» - виділіть в ньому необхідні зображення, після чого тапніте по кнопці " копіювати ... » внизу екрана.
  6. Копирование снимков в Leef IBridge для перемещения фото с флешки на телефон
  7. Після закінчення процедури натисніть «Done» .
  8. Закончить перенос фото в Leef IBridge для перемещения фото с флешки на телефон

   Даний метод більш трудомісткий, ніж OTG-з'єднання, проте єдиний доступний для не найновіших айФон.

  Спосіб 3: Використання комп'ютера

  Ще один універсальний варіант полягає у використанні ПК в якості посередника. Він не найшвидший і зручний, проте гарантує позитивний результат. Всі тонкощі процедури описані в статтях далі, так що рекомендуємо скористатися ними при вирішенні поставленого завдання.

  Детальніше:
  як перекинути файли з флешки на комп'ютер
  як скинути файли з комп'ютера на телефон

  Телефон не розпізнає флешку

  Найчастіша проблема, з якою можуть зіткнутися як власники Android-смартфонів, так і iPhone. Найчастіше подібне означає, що накопичувач відформатований в несумісну файлову систему – наприклад, NTFS. Отже, рішенням буде форматування флешки в FAT32 або exFAT, за інструкцією з кроку 1 варіанту «Android» першого способу.

  Також незайвим буде перевірити загальну працездатність накопичувача – найпростіше це зробити за допомогою комп'ютера, до якого слід під'єднати проблемний пристрій. Якщо ПК його не бачить, в наявності наявність неполадки. Методи їх усунення описані в окремій статті.

  Детальніше: що робити, якщо комп'ютер не бачить флешку

  Решение проблем с нераспознаванием накопителя для перемещения фото с флешки на телефон

більше статей на цю тему: