усунення помилки даних CRC при роботі з флешкою

Спосіб 1: Перевірка накопичувача на помилки

Найчастіше розглянута проблема проявляється у користувачів, які відключають флешку без застосування засобу безпечного вилучення: файлова система знаходить в собі збій, про що і повідомляє. Рішенням в цьому випадку є перевірка накопичувача на помилки і усунення таких, якщо вони будуть виявлені.

Детальніше: Перевірка флешки на помилки

Проверка флешки на сбои при ошибке данных CRC

Спосіб 2: відновлення флешки

Також проблема виникає через неполадки з nand-чіпом пам'яті-наприклад, на ньому почали з'являтися збійні сектори. Виробники передбачили таку ймовірність, тому надали користувачам спеціальні утиліти відновлення. Інструкція по використанню подібного ПО, а також інші варіанти «пожвавлення» програмно несправних флешок ви можете знайти в статтях за посиланнями далі.

Детальніше: відновлення флешок A-Data , Kingston , SanDisk , Silicon Power , Transcend , Verbatim

Спосіб 3: низькорівневе форматування

Для деяких накопичувачів допомагає процедура низькорівневого форматування, при якому затирається вміст не тільки головного розділу, але і всіх секторів пам'яті флешки, що гарантує видалення проблемних даних. На нашому сайті вже є матеріал-Керівництво по проведенню цієї операції, тому рекомендуємо ним скористатися.

Детальніше: як зробити низькорівневе форматування флешки

Низкоуровневое форматирование флешки на сбои при ошибке данных CRC

Спосіб 4: зняття захисту від запису

Іноді причина розглянутого збою дуже проста – флеш-накопичувач захищений від запису або операційна система вважає, що така активна. Алгоритм дій в першому випадку зрозумілий (досить вимкнути захист, пересунувши відповідний перемикач), тоді як для другого варіанту знадобиться вносити зміни в системний реєстр.

Детальніше: як форматувати флешку із захистом від запису

Спосіб 5: усунення апаратних неполадок

У деяких випадках помилка CRC даних виникає через фізичні проблеми з флешкою або гніздом USB. Перевірити їх дуже просто – достатньо підключити накопичувач до свідомо робочого порту, бажано на іншому комп'ютері. Якщо флешка розпізнається нормально-неполадки з портом, якщо немає – причина в носії. Апаратні дефекти подібного роду складно усунути в домашніх умовах, тому рекомендується звернення в сервісний центр.

більше статей на цю тему: