причини, за якими Магнітола не розпізнає флешку з музикою

Причина 1: невідповідний формат файлової системи

Найбільш часто розглянута проблема виникає через неправильне форматування носія. Справа в тому, що більшість магнітол розпізнає тільки системи FAT16 і FAT32, тоді як інші варіанти, на зразок NTFS, або не працюють, або вимагають додаткових зусиль. Більш детально про формат флешки для автомагнітоли можете дізнатися з матеріалу далі.

Детальніше: Форматуємо флешку для магнітоли


Форматирование накопителяя, если магнитола не видит музыку на флешке

Причина 2: Неправильний формат музики

Не можна виключати і проблеми з самими композиціями, які ви закинули на флешку – для автомагнітол підходить MP3 з бітрейтом до 320 кб/з, тоді як більшість lossless-форматів (FLAC, ALAC) або стиснутих без втрати якості (OGG) Магнітола, швидше за все, не зможе прочитати. Отже, рішенням проблеми буде завантаження треків в правильному форматі або її конвертація в МП3.

Детальніше:
Конвертація в mp3 форматів APE , FLAC , M4B , AAC , M4A
Як записати музику на флешку, щоб її читала Магнітола

Причина 3: Музика знаходиться не в корені флешки

Деякі старі стереомагнітоли не бачать пісні, якщо вони розташовані не в кореневій директорії накопичувача. Тут рішення дуже просте-просто перемістіть композиції в правильне місце, і надалі додавайте нову тільки туди.

Причина 4: у назві треку або тегах є російські літери

Багато автомобільні програвачі не підтримують кирилицю, чому, в кращому випадку, назви композицій відображаються у вигляді нечитабельних ієрогліфів, а в гіршому музика не розпізнається зовсім. Аналогічним чином йдуть справи з треками, в тегах яких присутня Кирилиця. Вихід з цього Положення простий – перейменувати файли з використанням тільки англійських букв, а також подивитися теги і поправити їх при необхідності, в чому вам допоможе стаття за посиланням далі.

Детальніше: Як редагувати теги MP3-файлів

Отредактировать тэги, если магнитола не видит музыку на флешке

Причина 5: занадто великий обсяг флешки

Джерелом проблеми може виявитися і пам'ять носія: старі автомагнітоли і деякі сучасні бюджетні нездатні працювати з флешками об'ємом більше 8 Гб. Рішення цієї проблеми очевидно-Заміна накопичувача на менш ємний, або ж створення на ній розділу підтримуваного розміру.

Детальніше: створення розділів на флешці

Создание раделов на флешке, если магнитола не видит музыку на флешке

Причина 6: вірусне зараження

Нерідко USB-носій не розпізнається магнітолою через віруси: шкідливе ПО пошкоджує файли з музикою, чому аудіосистема не може її прочитати і відтворити. Усунути цю проблему досить легко-наводимо посилання на докладні інструкції.

Детальніше:
що робити, якщо флешка заражена вірусами
боротьба з комп'ютерними вірусами

Причина 7: апаратні неполадки

Найсерйознішою причиною розглянутої проблеми є апаратний дефект. Діагностика відбувається за наступним алгоритмом:

 1. Насамперед перевірте флешку: підключіть її до комп'ютера і переконайтеся, що вона працездатна.
 2. Знайдіть свідомо робочий і сумісний носій, помістіть на нього музику і підключіть до автомагнітоли. Якщо і в цьому випадку немає реакції, однозначно можна діагностувати неполадки з портом USB.
 3. Деякі автомобільні аудіосистеми мають вбудований засіб діагностики, яке при наявності проблем відображає на індикаторах або дисплеї ту чи іншу помилку. Приклад:
  помилка Опис
  «ERROR 19» в іменах файлів або директорій є російські літери
  «ERROR 23» неправильна файлова система
  «CHECK USB» проблеми з відповідним портом

  Також у деяких виробників є своя система відображення помилок, тому для розшифровки кодів знадобиться керівництво користувача.

При несправності флешки її слід замінити, а неполадки з магнітолою вимагають візиту в сервісний центр.

більше статей на цю тему: