Передача файлів з флешки на телефон

Спосіб 1: Підключення по OTG

Зручний варіант копіювання даних із зовнішнього носія полягає у використанні технології OTG. Раніше вона була доступна тільки в андроїд, але з виходом 13 версії айОС підходить і для пристроїв Еппл.

Android

 1. Більшість сучасних телефонів підтримують OTG, проте незайвим буде перевірити: введіть в будь-якому пошуковику запит виду * модель телефону * otg і ознайомтеся з результатами. Проверка поддержки смартфоном OTG для передачи файлов с телефона на флешку

  Читайте також: способи ввімкнення OTG на Android

 2. Для ОТГ-підключення знадобиться спеціальний перехідник, зазвичай вони виглядають так:Переходник OTG для передачи файлов с телефона на флешку

  Нерідко виробники додають їх в комплект поставки, але і придбати такий перехідник окремо не складе труднощів – коштують вони досить дешево і є практично в будь-якому великому магазині електроніки.

 3. Також рекомендується завантажити і встановити сторонній файловий менеджер – з кращими представниками цього класу можна ознайомитися в статті далі.

  Детальніше: Файлові менеджери для Android

  Для рутованих пристроїв варто також інсталювати додатковий засіб USB OTG Helper, оскільки не всі прошивки забезпечують коректну роботу з цією функцією «з коробки».

  Завантажити USB OTG Helper з Google Play Маркета

 4. Сама процедура дуже проста – підключіть флешку до адаптера, після чого з'єднайте цю конструкцію з телефоном. На екрані пристрою з'явиться повідомлення про підключення зовнішнього носія.Уведомление об OTG для передачи файлов с телефона на флешку

  Це означає, що можна відкривати файловий менеджер – там з'явиться розділ флешки, і тепер інформацію з неї вийде без проблем скопіювати в телефон.

IOS

 1. Загалом процедура підключення OTG для мобільної ОС Apple схожа на Android – перше, що потрібно зробити, це переконатися, що цільовий iPhone працює під управлінням iOS 13 і вище.
 2. Знадобиться і відповідний перехідник, в нашому випадку Lightning OTG, які зазвичай виглядають приблизно так.
 3. Кабель OTG для копирования файлов с iPhone на флешку
 4. На відміну від Android, ніякого додаткового ПЗ встановлювати не потрібно: просто підключіть флешку до адаптера, потім сам перехідник до iPhone, після чого запустіть програму»файли" .
 5. Открыть менеджер для перемещения файлов с телефона на флешку на iOS через OTG
 6. Відкрийте вкладку " огляд» , на якій виберіть пункт »місця" . Прокрутіть список і тапніте по позиції, що відповідає вашій флешці.
 7. Выбор местоположения для перемещения файлов с телефона на флешку на iOS через OTG
 8. Виділіть файл або файли, потім зробіть довгий тап по одній з позицій &8212; з'явиться контекстне меню, в якому можна перемістити або скопіювати дані. Для створення копії тапніте за відповідним варіантом, після чого поверніться в пункт & 171; місця&187; , в якості місця розташування вкажіть Ваш накопичувач або одну з його підпапок, знову зробіть довгий тап і натисніть & 171; вставити & 187; . Скопировать и вставить данные для перемещения файлов с телефона на флешку на iOS через OTG

  Для переміщення файлів тапніте по відповідному пункту-відкриється окреме діалогове вікно — в якому вкажіть флешку і натисніть &171; перемістити&187; .

 9. Переместить данные для перемещения файлов с телефона на флешку на iOS через OTG

  Буває і так, що флешка не розпізнається. Причин цьому є дві: неякісний перехідник і невідповідна файлова система. У першому випадку просто використовуйте інший пристрій, а в другому переформатуйте флешку з NTFS в FAT32 або exFAT.

  Читайте також: який формат вибрати для флешки

Спосіб 2: Спеціальна флешка або кардрідер (тільки iPhone)

Виконання даної задачі на айФонах можливо і за допомогою спеціального апаратного забезпечення: флешок або кардрідерів з виходами Lightning-USB або слотом для карт пам'яті microSD.

Пример специальной флешки для копирования файлов с iPhone на флешку

Для роботи таких посередників знадобиться відповідне програмне забезпечення, яке можна завантажити з ЕПП стору.

Завантажити iXpand Drive , Leef iBridge , Kingston Bolt з App Store

Використання такого додатка покажемо на прикладі Leef iBridge.

 1. Підключіть накопичувач до iPhone, запустіть програму, тапніте по пункту " файловий менеджер» .
 2. Файловый менеджер в Leef iBridge для копирования файлов с iPhone на флешку
 3. Копіювання файлів з пристрою або на нього дуже просте-за допомогою панелі завдань внизу Відкрийте одну з вкладок: &171;iBridge&187; відповідає за флешку, &171; Локально & 187; & 8212; пам'ять телефону, & 171; Хмара&187; &8212; одна з хмарних служб. Хранилище в Leef iBridge для копирования файлов с iPhone на флешку

  Зайдіть в сховище, виділіть потрібний елемент довгим тапом і виберіть " копіювати» .

 4. Копирование файла в Leef iBridge для копирования файлов с iPhone на флешку
 5. Далі вкажіть місце, куди буде поміщена копія.Выбор места назначения в Leef iBridge для копирования файлов с iPhone на флешку

  Після вибору локації натисніть на кнопку &171; копіювати сюди&187; .

 6. Начать перемещение копии в Leef iBridge для копирования файлов с iPhone на флешку
 7. Дані будуть скопійовані, натисніть & 171; Готово&187; .
 8. Закончить создание копии в Leef iBridge для копирования файлов с iPhone на флешку

  Звичайно, це не найзручніший і дешевий варіант, проте іншого методу прямого підключення флешки до iPhone поки не існує.

Спосіб 3: Використання комп'ютера

Серед рішень даної задачі присутній і універсальний метод, який полягає у використанні комп'ютера як посередника. Подробиці його реалізації для Android і iOS можете знайти в статті за посиланням далі.

Детальніше:
як перекинути файли з флешки на комп'ютер
як скинути файли з комп'ютера на телефон

Цей спосіб теж не відрізняється зручністю, проте підходить навіть для телефонів, що працюють під управлінням застарілих версій операційних систем на кшталт Symbian і Windows Phone, які більше не підтримуються розробниками.

більше статей на цю тему: