перенесення фото з телефону на флешку

Спосіб 1: дротове підключення

Для сучасних телефонів під управлінням Android і iOS є з'єднання з флешкою по кабелю. Принцип роботи цієї функції відрізняється для ОС від Google і Apple, тому розглянемо обидва окремо.

Android

В андроїд вже досить довгий час присутня технологія On The Go (OTG), яка дозволяє підключати до телефонів різноманітну USB-периферію, в тому числі і флешки. Для роботи цієї можливості необхідно наступне:

Тепер переходимо безпосередньо до процедури.

 1. Підключіть флешку до перехідника, потім з'єднайте його з телефоном.
 2. Запустіть USB OTG Checker і перевірте, чи розпізнається ваш накопичувач. Якщо все нормально, ви побачите інформацію як на скріншоті далі.Проверка поддержки OTG для перемещения фото с телефона на флешку в Android

  В іншому випадку зверніться до розділу вирішення проблем цієї статті.

 3. Запустіть файловий менеджер і перейдіть до папки Camera/DCIM внутрішнього накопичувача пристрою. Якщо потрібний каталог відсутній, перевірте таку ж адресу на карті пам'яті. Також зняті на камеру фото можуть знаходиться в інших підпапках директорії Camera або ж в її корені. Виділіть знімки, копію яких бажаєте зробити, потім скористайтеся функцією копіювання.
 4. Начать копирование для перемещения фото с телефона на флешку в Android
 5. Перейдіть до розділу флешки (він може називатися як завгодно, орієнтуйтеся на буквосполучення USB в назві), виберіть в ньому відповідний каталог і вставте туди знімки.
 6. Запустить копирование для перемещения фото с телефона на флешку в Android

  Готово – ви скопіювали фото на зовнішній накопичувач.

IOS

В айФонах процедура виглядає подібно Андроїд-девайсів, проте ніякого додаткового софта встановлювати не потрібно: головне, щоб телефон працював під управлінням айОС 13 і вище, а також придбати перехідник Lightning OTG, який виглядає приблизно так:

Кабель OTG для копирования фотографий с iPhone на флешку

Сама процедура підключення і перенесення фото виконується наступним чином:

 1. Підключіть флешку та адаптер, а потім підключіть цю конструкцію до iPhone.
 2. Запустіть додаток»файли" .
 3. Открыть менеджер для перемещения фото с флешки на телефон iOS через OTG
 4. У вікні програми перейдіть до розділу " огляд» , далі виберіть «мій телефон» і там зайдіть в каталог з фото.
 5. Выбор местоположения для перемещения фото с флешки на телефон iOS через OTG
 6. Відкрийте папку, знайдіть там зображення, виділіть їх довгим дотиком, повторіть цей жест, потім тапніте " копіювати» . Поверніться до пункту " огляд» , і за допомогою категорії »місця" Виберіть вашу флешку, після чого знову скористайтеся лонгтапом і натисніть & 171; вставити & 187; .. Скопировать и вставить данные для перемещения фото с флешки на телефон iOS через OTG

  Для переміщення даних в контекстному меню виберіть потрібний пункт, потім за допомогою інструменту вибору вкажіть зовнішній носій, і натисніть &171; перемістити&187; .

 7. Переместить данные для перемещения фото с флешки на телефон iOS через OTG

  Дротове підключення є одним з найнадійніших, тому рекомендуємо використовувати саме його.

Спосіб 2: Використання комп'ютера

Наступний варіант більш простий у виконанні, і полягає в залученні комп'ютера як посередника для передачі фото. В цьому немає нічого складного: досить підключити телефон і флешку до ПК або ноутбука, потім просто перемістити знімки з девайса на нього, а звідти – на накопичувач. Більш детальні інструкції представлені в наступних статтях.

Детальніше:
як перемістити файли з телефону на комп'ютер
як скинути файли з комп'ютера на флешку

Рішення можливих проблем

У процесі виконання одного з методів вище іноді можуть виникати непередбачені збої. Далі ми розглянемо найчастіші і запропонуємо їх рішення.

Телефон не розпізнає флешку

Якщо ваш смартфон не розпізнає флешку, в більшості випадків це викликано неякісним адаптером. Також не можна виключати варіанти виходу з ладу як накопичувача, так і контактів передачі даних в роз'ємах гаджетів. Рекомендуємо ще раз перевірити програмні вимоги до смартфонів: версія прошивки Android з підтримкою OTG, тоді як iPhone повинен працювати під управлінням iOS 13 і вище.

У файловому менеджері телефону не видно фото (Android)

Якщо в додатку для роботи з файлами Андроїд не видно знімки, то перше, що потрібно зробити це встановити інше: можливо, поточний з якихось причин не працює з графічними даними. Якщо ж і в ньому, і в галереї знімки все одно не виходить розглянути, тоді зверніться до інструкцій далі.

Детальніше: що робити, якщо пропали фото з галереї в Android

Помилка «немає доступу " при спробі скопіювати туди фото

Такий збій означає, що запис на USB-носій заборонена або внаслідок включеної апаратної захисту, або через програмну помилку. Для вирішення цієї проблеми скористайтеся інструкцією далі.

Детальніше: знімаємо з флешки захист від запису

Устранить проблемы с запись для переноса фото с телефона на флешку

Також рекомендується перевірити флешку на віруси: комп'ютерні шкідники, звичайно, не зашкодять телефону, але запросто можуть влаштувати проблеми із записом.

Детальніше: Як перевірити флешку на віруси

Сканирование на вирусы для устранения проблем с переносом фото с телефона на флешку

більше статей на цю тему: