Як зробити одинарний інтервал у Microsoft Word

Варіант 1: Рядки

Зробити одинарний міжрядковий інтервал в Microsoft Word можна буквально в кілька кліків. Для цього:

 1. Виділіть фрагмент тексту, в якому потрібно змінити розмір відступів, і розгорніть меню розташованої на верхній панелі (вкладка»Головна" ) кнопки »інтервал" .
 2. как сделать одинарный интервал в ворде_001
 3. Виберіть перше з доступних у списку значень – «1,0» .
 4. как сделать одинарный интервал в ворде_002
 5. Можна вчинити трохи інакше, для початку відкривши меню групи інструментів «Абзац» (доступно в контекстному меню і після натискання на розташовану в правому нижньому кутку групи зазначену кнопку-стрілку), как сделать одинарный интервал в ворде_003

  А потім у вкладці " відступи та інтервали» з'явився вікна задати " Одинарний» міжрядковий інтервал. Для підтвердження внесених змін натисніть «ОК» .

 6. как сделать одинарный интервал в ворде_004

  Якщо ви хочете, щоб заданий розмір відступу застосовувався не тільки до поточного текстового документа, але і до всіх створеним на його основі, у вікні»Абзац" натисніть на кнопку " за замовчуванням» , встановіть маркер навпроти відповідного пункту і клікніть «ОК» для збереження.

  как сделать одинарный интервал в ворде_005

  Читайте також: як налаштувати міжрядковий інтервал в Майкрософт Ворд

Варіант 2: Абзаци

Для того щоб зробити одинарним відступ між абзацами, виділіть текст, перейдіть у вкладку «Конструктор» , розгорніть меню кнопки " інтервал між абзацами» і виберіть у списку доступних опцій »відсутній" .

как сделать одинарный интервал в ворде_006

Такого роду зміни можна застосувати не тільки до поточного, але і до всіх документів, створеним на основі стандартного шаблону (Normal).

Читайте також: Як створити шаблон документа в Microsoft Word

 1. Розгорніть меню «інтервал між абзацами» і виберіть в ньому останній пункт – " Користувацький інтервал між абзацами» .
 2. как сделать одинарный интервал в ворде_007
 3. У вкладці " за замовчуванням» вікна " Управління стилями» встановити " Одинарний» міжрядковий інтервал, відзначте маркером пункт " у нових документах, що використовують цей шаблон» і натисніть »ОК" для підтвердження.
 4. как сделать одинарный интервал в ворде_008

  Читайте також: Налаштування абзацних відступів в Ворді

Варіант 3: Весь документ

Якщо при роботі з текстовими документами найбільш часто вам потрібно використовувати саме одинарний відступ, доцільно буде зробити його стандартним для базового стилю.

 1. Перебуваючи у вкладці»Головна" програми, розгорніть меню групи інструментів «стилі» , потім натисніть по виконаній у вигляді невеликого трикутника кнопці навпроти опції «звичайний» і виберіть в меню пункт " змінити» .
 2. как сделать одинарный интервал в ворде_009
 3. Клікніть по зазначеній на панелі інструментів кнопці, що відповідає за одинарний інтервал, після чого натисніть «ОК» для збереження та закриття вікна. Якщо хочете, щоб такий варіант відступів застосовувався до всіх документів, створеним на базі шаблону Normal, попередньо встановіть маркер навпроти зазначеного стрілкою пункту.
 4. как сделать одинарный интервал в ворде_010
 5. Замість зміни стандартного стилю ви можете створити свій власний, визначивши для нього всі основні параметри форматування і зберігши для подальшого користування.
 6. как сделать одинарный интервал в ворде_011

  Більш детально про те, як це зробити, можна дізнатися з представленої за посиланням нижче статті.

  Детальніше: як створити власний стиль у Microsoft Word

більше статей на цю тему: