Як зробити підкреслення без тексту в Microsoft Word

Спосіб 1: Вкладка

Одним з найбільш простих способів підкреслення без тексту в Microsoft Word є використання символів табуляції.

 1. Встановіть курсор в тому місці документа, де потрібно зробити підкреслення. Натисніть клавішу «Tab» стільки разів, щоб це відповідало бажаній довжині майбутнього підкреслення (при цьому, якщо підкреслити потрібно кілька порожніх рядків, краще спочатку створити одну, а потім скопіювати її потрібну кількість разів на наступні). Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_025

  Читайте також: вкладка в Microsoft Word

 2. Виділіть за допомогою мишки проставлену табуляцію.
 3. Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_026
 4. Натисніть на кнопку " підкреслений» , розташовану на верхній панелі в групі інструментів »Шрифт" вкладки »Головна" . Замість цього можете скористатися клавішами «Ctrl+U» .
 5. Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_027

  У документі Word з'явиться підкреслення, відповідне за своїм розміром кількості проставлених Вами символів табуляції. Якщо потрібно змінити вид використовуваної лінії, розгорніть меню кнопки»Ч" і виберіть кращий варіант (попередньо потрібно виділити потрібну область).

  Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_028

  Читайте також: Як зробити підкреслення в Ворді

Спосіб 2: Пробіли

За аналогією з попереднім способом, підкреслення без тексту можна зробити і за допомогою пробілів, але тут є два нюанси: або буде потрібно використовувати символ «нерозривний пробіл», або поставити крапку відразу за останнім пробілом звичайним.

Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_002

Введіть потрібну кількість пробілів і поставте крапку або використовуйте клавіші «Ctrl+Shift+Пробіл» , щоб ввести пробіл нерозривний. Виділіть цю частину документа і застосуєте до неї підкреслення.

Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_029

Читайте також: Як зробити нерозривний пробіл у Microsoft Word

Спосіб 3: Символ

Напевно, найбільш очевидний спосіб підкреслення без тексту в Ворді полягає у використанні відповідного символу на клавіатурі. Просто натисніть клавіші «Shift» + «–» потрібну кількість разів ( «–» - клавіша у верхньому цифровому блоці, розташована відразу за цифрою «0» ).

Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_044

Візуально таке підкреслення не буде відрізнятися від розглянутого вище варіанту накреслення, проте розташовується воно трохи нижче щодо рядка, як раз на товщину однієї такої лінії.

Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_030

Якщо ж вам потрібно підкреслити відразу кілька ліній, можна скористатися вбудованою в Microsoft Word функцією автозаміни, яка спрацьовує після введення трьох однакових символів і натискання клавіші «Enter» .

Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_031

Ви можете вводити як мінус (тире, дефіс) за допомогою клавіші «–» , так і саме нижнє підкреслення, за допомогою поєднання «Shift» + «–» - у другому випадку лінія вийде більш жирної.

Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_032

Який би із символів ви не використовували для створення підкреслення без тексту, в результаті це виходять рядки, між яких можна писати текст.

Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_033

Спосіб 4: Таблиця

Ще один спосіб вирішення нашої задачі – створення таблиці розміром в одну клітинку з подальшим приховуванням всіх її меж, крім нижньої, і зміною розміру.

 1. Перейдіть на вкладку " Вставка» , розгорніть меню кнопки " таблиця» , Наведіть курсор на одну (першу) клітинку і клікніть по ній.
 2. Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_034
 3. Розтягніть створену таким чином рамку до потрібного розміру.Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_038

  Читайте також: як змінити розмір таблиці в Ворді

 4. Клікніть по ній для виділення і перейдіть у вкладку " конструктор таблиць» . Розгорніть меню кнопки " межі» і виберіть у ньому спочатку " немає кордонів» , а потім " нижня межа» .
 5. Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_039

  Читайте також: як приховати межу таблиці в Word

  В результаті ми отримаємо підкреслення, створене з комірки таблиці, у якій будуть приховані всі межі, крім нижньої.

  Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_040

  Читайте також: як зробити таблицю в Майкрософт Ворд

Спосіб 5: Фігура

Останній варіант створення підкреслення без тексту полягає в малюванні горизонтальної лінії. Для цього:

 1. Перейдіть на вкладку " Вставка» , розгорніть меню кнопки " фігури» і виберіть у ньому звичайну лінію.
 2. Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_041
 3. Затисніть клавішу «Shift» , щоб майбутня лінія була горизонтальною, натисніть ліву кнопку мишки (ЛФМ) для позначення початку підкреслення і проведіть вправо до його завершення, після чого відпустіть ЛФМ.
 4. Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_042
 5. Якщо це буде потрібно, виділіть намальовану фігуру, перейдіть у вкладку " формат фігури» , змініть її колір, товщину, вид і інші параметри на свій розсуд.
 6. Как сделать подчеркивание без текста в Ворде_043

  Читайте також: як намалювати лінію в Microsoft Word

більше статей на цю тему: