Виправлення помилки» не вдалося визначити тип NAT " на PlayStation 4

Спосіб 1: звернення в технічну підтримку провайдера

Однією з основних причин появи розглянутої проблеми є збої підключення з боку постачальника Інтернет-послуг – наприклад, на лінії сталася аварія і проводяться технічні роботи. Зв'яжіться з підтримкою оператора – якщо неполадки на їхньому боці, то вас зобов'язані про це проінформувати.

Спосіб 2: перевірка параметрів роутера

Якщо з'ясується, що з інтернетом все в порядку, то ймовірною причиною появи помилки можуть бути неправильно задані Налаштування підключень до роутера. Тому наступним кроком буде перевірка параметрів через веб-інтерфейс маршрутизатора і внесення в них змін.

Детальніше: приклад настройки роутера

ошибка «тип nat не удалось» на ps4-21

Спосіб 3: Зміна мережевих налаштувань консолі

У ситуаціях, коли помилка виникає не з вини постачальника інтернету або неправильних налаштувань маршрутизатора, справа може бути в параметрах самої приставки.

 1. Відкрийте «Налаштування» Вашої ПлейСтейшн 4.
 2. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-2
 3. Перейдіть до розділу «мережа» .
 4. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-3
 5. Виберіть пункт " встановити з'єднання з Інтернетом» . ошибка «тип nat не удалось» на ps4-4

  Вкажіть, як саме приставка буде з'єднуватися зі всесвітньою мережею: якщо бездротовим методом, то скористайтеся позицією «Wi-Fi» , якщо по кабелю – «LAN» .

  ошибка «тип nat не удалось» на ps4-5

  Тут скористайтеся варіантом " спеціальний» .

 6. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-6
 7. Відкриється розширений набір Налаштування з'єднання. Першим потрібно вказати варіант отримання IP-адреси-як правило, збій NAT з'являється саме через невірно заданого значення в цьому параметрі. У більшості випадків необхідно встановити пункт»автоматично" , але якщо проблема спостерігається з ним, потрібно вибрати інший – »вручну" або «PPPoE» (якщо використовується пряме з'єднання з кабелем без участі маршрутизатора).
 8. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-7
 9. Наступний параметр, який потрібно перевірити – DHCP. Для більшості методів підключення до Інтернету вказувати ім'я хоста необов'язково, однак для користувачів VPN-з'єднань (на зразок L2TP) потрібно вибрати варіант " вказати» і вказати надану провайдером адресу.
 10. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-8
 11. Тепер потрібно задати DNS. Тут вже бажано вказувати його самостійно: виберіть»вручну" і в якості адрес введіть публічні сервера від Google – 8.8.8.8 і 8.8.4.4 відповідно.
 12. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-9
 13. Параметри MTU на появу розглянутої помилки майже не впливають, так що залишайте ті, які вже є.
 14. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-10
 15. Нерідко проблема з NAT виникає через невірно заданого адреси проксі-сервера, тому якщо використовуєте його, то переконаєтеся, що всі дані введені коректно. В іншому випадку виберіть опцію " не використовувати» .
 16. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-11
 17. Готово – після повернення в головне вікно мережевих налаштувань спробуйте підключитися до інтернету, все повинно запрацювати.
 18. Цей метод дозволяє без особливих складнощів усунути розглянуту проблему.

Спосіб 4: Встановлення статичної IP-адреси

Якщо ж і попередній варіант вам не допоміг, залишається досить радикальне рішення – видати PlayStation 4 статичний адресу.

 1. Скористайтеся попереднім способом для виклику налаштувань мережі приставки, але тепер виберіть пункт " перевірити з'єднання з Інтернетом» .
 2. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-25
 3. Запам'ятайте (або запишіть, або сфотографуйте екран) інформацію, від позиції»IP-адреса" до " MAC-адреса (Wi-Fi)» або " MAC-адреса (LAN)» (останнє залежить від того, як ви підключаєте приставку до Інтернету). ошибка «тип nat не удалось» на ps4-20

  Також переконайтеся, що вам відома адреса вашого маршрутизатора, оскільки вона нам знадобиться.

  Детальніше: Як дізнатися IP-адресу роутера

 4. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-22
 5. Тепер потрібно переконатися в тому, що використовуваний роутер підтримує установку статичних IP. Зробити це можна через його ж власний інтерфейс: увійдіть в Налаштування пристрою-як правило, буде потрібно ввести в браузері адресу виду 192.168.1.1 або 192.168.0.1 .

  Детальніше: як зайти в налаштування роутера

  ошибка «тип nat не удалось» на ps4-23

  Після цього відкрийте розділ «LAN» і перевірте, чи є тут варіанти з іменами «Manual Alignnment» , " статична адреса» , " DHCP-сервер» або подібне за значенням.

  ошибка «тип nat не удалось» на ps4-16

  Якщо такий пункт виявиться, переходите до наступного кроку, але якщо нічого схожого немає – до кроку 5. Також перевірте, чи немає на цій же вкладці блоку з назвою " діапазон DHCP» або «DHCP Range» - якщо такий пункт є, обов'язково запишіть показані в ньому дані.

 6. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-15
 7. Для роутерів, які дозволяють встановлювати постійні IP, процедура простіше, оскільки в цьому випадку задіюється їх веб-інтерфейс. У нашому прикладі буде пристрій від ASUS з» чорним " варіантом такого. Відкрийте розділ»локальна мережа" і виберіть вкладку " DHCP-сервер» . ошибка «тип nat не удалось» на ps4-16

  Після цього переведіть параметр " включити призначення вручну» в положення «так» . Нижче блоку з'явиться рядок з випадаючим меню «MAC-адреса» і полем введення для IP. У першому виберіть значення, відповідне отриманому з приставки на кроці 2.

  Важливо! якщо PS4 підключається через Wi-Fi, вкажіть значення «MAC-адреса (Wi-Fi)» , якщо по кабелю – «MAC-адреса (LAN)» !

  У полі «IP-адреса» введіть бажаний для вашої приставки. Його потрібно вказувати не випадково, а відповідно до діапазону DHCP роутера, отриманому на кроці 3. Якщо в інтерфейсі маршрутизатора межі октетів не вказані, то їх доведеться підбирати вручну: перші два повинні виглядати як 192.168., останні ж залежать від доступного простору. Перевірте правильність введеної інформації і клікніть »додати" .

 8. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-17
 9. Якщо роутер не підтримує видачу статичних IP, адреса потрібно вводити на самій консолі. Зайдіть в її мережеві настройки, скористайтеся кроками 3-4 попереднього способу і на моменті вибору типу вкажіть «вручну» . ошибка «тип nat не удалось» на ps4-19

  Відкриється інтерфейс детального конфігурування з'єднання – першим введіть айпі, дотримуючись доступний діапазон (див.попередній крок), в інших пунктах вкажіть дані, які отримали на кроці 2.

  Важливо! в якості основного шлюзу повинен бути заданий адресу роутера!

  Натисніть»далі" і закінчите додавання з'єднання – всі інші параметри залиште в варіантах за замовчуванням.

 10. ошибка «тип nat не удалось» на ps4-26
 11. В якості необов'язкової заходи можете також прокинути деякі порти на заданий внутрішній адресу приставки:
  • TCP - 80, 443, 1935, 3478-3480;
  • UDP - 3478-3479.

  По виконанню процедури проброса у нас вже є окрема стаття, тому ознайомтеся з нею за посиланням далі.

  Детальніше: як прокинути порти на роутері

ошибка «тип nat не удалось» на ps4-24

Цей метод досить трудомісткий, але він практично гарантовано прибирає розглянуту помилку.

більше статей на цю тему: