Що робити, якщо геймпад не підключається до PS4

Бездротове підключення

Якщо розглянута проблема спостерігається при використанні бездротового з'єднання, виконайте наступні дії:

 1. Переконайтеся, що відстань між консоллю і контролером не надто велика, в межах однієї кімнати, а між обома пристроями немає ніяких перешкод.
 2. Якщо проблемний контролер раніше підключався до комп'ютера, його необхідно скинути. Для цього скористайтеся кнопкою перезавантаження: візьміть тонкий довгий предмет (підійде інструмент для вилучення сім-карти або розігнута канцелярська скріпка), переверніть геймпад днищем вгору і зверніть увагу на зону, зазначену на зображенні далі.Кнопка перезагрузки для сброса контроллера PS4, если он не подключается к консоли

  Вставте в отвір тонкий предмет і натисніть до клацання – Dualshock 4 просигналізує про скидання вимиканням світлового індикатора.

 3. Проблему можна усунути також за допомогою скасування сполучення, але для цього буде потрібно другий, свідомо робочий контролер. В основному меню приставки скористайтеся пунктами»Налаштування" ( «Settings» ). Открыть настройки для сброса контроллера PS4, если он не подключается к консоли

  Далі – «пристрої» ( «Devices» ).

  Параметры устройств для сброса контроллера PS4, если он не подключается к консоли

  Потрібно вибрати варіант «пристрої Bluetooth» ( «Bluetooth Devices» ).

  Устройства Bluetooth для сброса контроллера PS4, если он не подключается к консоли

  Виділіть запис проблемного геймпада та натисніть»хрест" .

  Запись устройства для сброса контроллера PS4, если он не подключается к консоли

  Скористайтеся кнопкою «Options» для виклику меню.

  Вызов контекстного меню для сброса контроллера PS4, если он не подключается к консоли

  У ньому буде єдиний варіант " забути пристрій» ( «Forget Device» ), скористайтеся нею.

  Забыть устройство для сброса контроллера PS4, если он не подключается к консоли

  Підтвердьте операцію натисканням на «OK» .

  Подтвердить удаление устройства для сброса контроллера PS4, если он не подключается к консоли

  Зробіть повторне сполучення Дуалшока 4 і консолі: Натисніть і тримайте одночасно кнопки «PlayStation» і «Share» , після появи на екрані телевізора повідомлення натисніть »хрест" на цільовому пристрої.

 4. Спробуйте зв'язати геймпад з комп'ютером або смартфоном – якщо цю операцію не виходить виконати, то проблема, швидше за все, апаратна і контролер потрібно віднести в сервісний центр.

  Детальніше: як підключити Dualshock 4 до комп'ютера або телефону Android

Підключення по USB

У разі неполадок з провідним з'єднанням дії будуть наступними:

 1. Насамперед перевірте працездатність кабелю – він має роз'єм Type-C, тому підходить практично до кожного пристрою з аналогічними портами. Якщо на другому девайсі спостерігаються проблеми зі з'єднанням, неполадка точно пов'язана з кабелем, і він вимагає заміни.
 2. Якщо з'ясувалося, що шнур справний, спробуйте з його допомогою підключити геймпад до іншого роз'єму на корпусі консолі – не виключено, що міг вийти з ладу основний використовуваний порт.
 3. Також перевірте стан всіх конекторів на кабелі, геймпаді і ПС4 – контакту може заважати забруднення або окислення. Якщо таке буде виявлено, знеструмте приставку або вимкніть контролер, потім обережно протріть контакти ватною паличкою, змоченою в спирті.
 4. При необхідності зробіть скидання або скасування сполучення пристрою, описані в інструкції для бездротових підключень.
 5. При виході з ладу якогось з портів оптимальним рішенням буде віднести проблемний пристрій в ремонт.

Розряд батареї Dualshock 4

Можливо, джерелом збою є банальний розряд акумулятора – про це говорить також відсутність будь-якої реакції на натискання кнопок. Спробуйте зарядити ваш геймпад одним з методів далі і перевірити наявність дефекту.

Детальніше: як зарядити геймпад Dualshock 4

більше статей на цю тему: