правильна зарядка геймпада Dualshock 4

Спосіб 1: Використання PS4

Оптимальним рішенням для зарядки розглянутого геймпада є залучення можливостей самої консолі.

 1. Перший і найбільш простий метод – під час гри з'єднати Дуалшок 4 і приставку: ви зможете не відриватися від ігрового процесу, а контролер при цьому буде заряджати вбудований акумулятор.
 2. Альтернативний варіант – увімкнути зарядку геймпадів під час режиму очікування. Насамперед підключіть пристрій до приставки.
 3. На самій консолі виберіть у головному меню «Налаштування» .
 4. Открыть настройки для включения зарядки Dualshock 4 в режиме ожидания
 5. Скористайтеся пунктом " налаштування енергозбереження» .
 6. Параметры энергосбережения для включения зарядки Dualshock 4 в режиме ожидания
 7. Перейдіть до опції " вибрати функції, доступні в режимі очікування» .
 8. Функции режима ожидания для включения зарядки Dualshock 4 в режиме ожидания
 9. За допомогою хрестовини або лівого стіка виберіть позицію «живлення від роз'єму USB» і активуйте її натисканням на »хрест" .
 10. Выбрать требуемую опцию для включения зарядки Dualshock 4 в режиме ожидания
 11. Скористайтеся кнопкою «трикутник» і в наступному меню задійте пункт " перейти в режим очікування» .
 12. Выбор режима ожидания для включения зарядки Dualshock 4 в режиме ожидания
 13. Через деякий час (до хвилини) приставка включить режим очікування. Колірний індикатор на передній частині Dualshock 4 засвітиться помаранчевим, що сигналізує про процес зарядки. Тепер потрібно почекати близько 2 годин, поки акумулятор контролера зарядиться до штатного максимуму.
 14. Индикатор заряжания для включения зарядки Dualshock 4 в режиме ожидания

  Варіанти з використанням консолі є найпростішими і доступними для виконання.

Спосіб 2: зарядна станція

Компанія Sony випускає додатковий аксесуар у вигляді зарядного пристрою для контролерів від PS4. Він виглядає наступним чином:

Официальная зарядная станция для зарядки Dualshock 4 штатными средствами

Використання даного девайса дуже просте:

 1. Підключіть аксесуар до електроживлення.
 2. Встановіть геймпад або Геймпади в посадочні місця: вставте в гнізда і натисніть до клацання.
 3. Як і в разі зарядки від консолі, індикатори будуть світитися помаранчевим, а припинення світіння сигналізує про повний заряд.
 4. Даний метод стане в нагоді користувачам, у яких геймпадов більше двох, проте вимагає покупки недешевого пристрою. Втім, на ринку є рішення від сторонніх компаній, ціна на які менше, ніж на аналогічний аксесуар виробництва Sony.

Спосіб 3: USB-порт комп'ютера

Також геймпад можна зарядити від будь-якого комп'ютера, настільного або лептопа, обладнаного USB-роз'ємами. Процедура нічим не відрізняється від зарядки за допомогою приставки в процесі гри: просто підключіть Dualshock 4 до відповідного порту і почекайте, поки він набере повну ємність батареї. Однак потрібно мати на увазі, що заряджатися контролер буде трохи довше, якщо використовується гніздо типу USB 2.0, оскільки максимум сили струму, який він видається, становить всього лише 0,5 А.

Спосіб 4: зарядний пристрій USB

Для самих крайніх випадків, коли ніяких інших варіантів немає, підійде і звичайний телефонний блок живлення, проте потрібно дотримуватися ряду запобіжних заходів:

 • Зарядний пристрій повинен видавати вихідний струм силою не більше 1 А і не менше 0,2 а-при невідповідності цих показників батарея Дуалшока може вийти з ладу;
 • Важливий також і виробник: фірмові зарядки від іменитих брендів мають в точності ті ж характеристики, які вказані у них на корпусі, тоді як Аксесуари компаній другого ешелону не завжди їм відповідають;
 • При зарядці від стороннього блоку намагайтеся використовувати комплектний USB-кабель від геймпада.

Саме задіяння блоку живлення від смартфона елементарно – вставте в розетку, підключіть до нього контролер і почекайте, поки він зарядиться. При дотриманні вищенаведених пересторог у вас не повинно виникнути проблем.

Загальні рекомендації

Наостанок наведемо кілька рекомендацій, які дозволять продовжити термін служби батарейки Dualshock 4.

 1. Не допускайте розряду «в нуль»: у літій-іонних акумуляторів, встановлених в геймпадах PS4, немає ефекту пам'яті і так звана розгойдування їм більше зашкодить.
 2. По можливості заряджайте Ваші Дуалшоки штатними методами (способи 1 і 2), в цьому випадку гарантується максимально можливий термін служби.
 3. Намагайтеся не перегрівати контролер – батареї типу Li-Ion не люблять високі температури, тому не тримайте пристрої біля джерел тепла або на яскравому сонці.

Виконання цих порад допоможе зберегти Дуалшоку довгу працездатність.

більше статей на цю тему: