Як перенести музику з комп'ютера на флешку

Етап 1: визначення формату

Перш ніж переходити безпосередньо до запису файлів, потрібно упевнитися, що цільової накопичувач відформатований в правильній системі. Справа в тому, що більшість автомагнітол, музичних центрів або колонок з можливістю відтворення музики з зовнішнього носія працюють тільки з форматом FAT32, а звичні Windows-користувачеві NTFS і exFAT, а також характерні для Linux ext3 і ext4 не підтримуються. Перевірити формат можна наступним чином:

 1. Підключіть накопичувач до ПК або ноутбука, потім відкрийте пункт " цей комп'ютер» - в Windows 10 для цього знадобиться відкрити меню «Пуск» і скористатися пунктом «документи» . как перенести музыку с компьютера на флешку-1

  Далі в бічному меню " провідника» виберіть потрібну локацію.

 2. как перенести музыку с компьютера на флешку-2
 3. Знайдіть в переліку підключених дисків ваш накопичувач, клікніть по ньому правою кнопкою миші ( ПКМ ) і виберіть пункт «властивості» .
 4. как перенести музыку с компьютера на флешку-3
 5. Відшукайте у вікні рядок «файлова система» і подивіться, яке значення там вказано. Якщо FAT32, переходите до наступного етапу, якщо інша &8212; до керівництва по посиланню Далі для її перетворення.

  Детальніше: Як відформатувати флешку в FAT32

как перенести музыку с компьютера на флешку-4

Етап 2: Передача даних

Завантаження музики на флешку не представляє собою нічого складного і може бути виконана декількома способами.

Спосіб 1 «»Провідник"

Перший (і для багатьох єдиний) використовуваний файловий менеджер в Віндовс –»провідник" . З його допомогою виконати розглянуту процедуру можна так:

 1. Найпростіший спосіб запису музики з комп'ютера на USB-накопичувач – виділити необхідні файли і просто перетягнути в кореневий каталог. Для цього відкрийте поруч два окремих вікна: в одному буде оригінальне місце розташування музики, у другому – флешка.как перенести музыку с компьютера на флешку-5

  Далі виділіть потрібні треки, затисніть ліву кнопку миші ( ЛКМ ) і перетягніть їх на пристрій.

 2. как перенести музыку с компьютера на флешку-6
 3. Якщо цей варіант з якихось причин недоступний, можете застосувати можливості контекстного меню: як і у випадку з перетягуванням, виділіть необхідні файли, потім клікніть ПКМ і виберіть " копіювати» . как перенести музыку с компьютера на флешку-7

  Перейдіть в папку флешки, після чого знову натисніть ПКМ і скористайтеся опцією »вставити" .

 4. как перенести музыку с компьютера на флешку-8
 5. Підвидом попереднього методу є панель інструментів файлового менеджера: для її використання після виділення треків треба послідовно вибрати пункти»Головна" - " копіювати» . как перенести музыку с компьютера на флешку-9

  Після переходу до директорії USB-носія також виберіть вкладку»Головна" , але цього разу натисніть »вставити" .

 6. как перенести музыку с компьютера на флешку-15

  Після виконання процедури вийміть флешку і встановіть в пристрій відтворення, все повинно працювати.

Спосіб 2: сторонні менеджери файлів

Також для нашої мети можна скористатися і стороннім ПО, в першу чергу аналогами згаданого вище " провідника» . Одним з кращих рішень цього класу є додаток Total Commander.

Завантажити Total Commander

 1. Як і у випадку з системним файловим менеджером Віндовс, в Тотал Командер доступні кілька варіантів виконання даної операції. Насамперед в лівій панелі відкрийте місце розташування музики на комп'ютері, в правій – корінь флешки.
 2. как перенести музыку с компьютера на флешку-10
 3. Далі задіємо засоби копіювання: виділіть потрібні файли (в розглянутій програмі за це відповідає ПКМ ), після чого клацніть " копіювати» внизу екрана або натисніть на клавішу F5 . как перенести музыку с компьютера на флешку-11

  Переконайтеся, що в якості місця призначення вказана саме флешка (рядок, зазначена цифрою 1 на скріншоті Далі), потім клацніть »ОК" .

  как перенести музыку с компьютера на флешку-12

  Готово – файли будуть записані.

 4. как перенести музыку с компьютера на флешку-13
 5. Можна скористатися також кнопкою швидкого копіювання на центральній панелі інструментів: відзначте потрібні треки і натисніть на неї. Сам інтерфейс копіювання аналогічний такому через клавішу F5 .
как перенести музыку с компьютера на флешку-14

В інших файлових менеджерах інтерфейс або схожий на стандартний»провідник" , або на Total Commander.

більше статей на цю тему: