Що робити, якщо не відкриваються файли на флешці

Варіант 1: Помилка»файл або папка пошкоджені"

Найпоширенішою проблемою при спробі відкрити вміст USB-накопичувача є повідомлення про пошкодження даних. Не поспішайте засмучуватися, якщо з ним зіткнулися: можливо, справа в банальному програмному збої або цілком виправних помилках файлової системи. Більш детально про рішення можете дізнатися з наступної статті.

Детальніше: усунення помилки "файл або папка пошкоджені, читання неможливо" на флешці

не открываются файлы на флешке-1

Варіант 2: проблема з ярликами замість файлів

Іноді замість звичних файлів і каталогів в корені флешки з'являються ярлики, які можна визначити за характерним значку в лівому нижньому кутку іконки. Панікувати не варто, дані насправді нікуди не пропали, а всього лише приховані шкідливим ПЗ, яке заразило накопичувач. На щастя, позбутися від вірусу і повернути папки і документи можна без особливих зусиль – на нашому сайті вже є відповідна інструкція, тому, щоб не повторюватися, просто наведемо на неї посилання.

Детальніше: вирішення проблеми з приховуванням вірусом файлів на флешці

не открываются файлы на флешке-2

Варіант 3: файлова система RAW

Якщо USB-накопичувач взагалі не відкривається, а його файлова система позначена як RAW, то сигналізує про серйозний програмному або апаратному збої. На щастя, в більшості випадків його вийде усунути і повернути всі файли – про те, як це робиться, можете дізнатися зі статті за посиланням далі.

Детальніше: Як виправити файлову систему RAW на флешці

не открываются файлы на флешке-3

Варіант 4: помилка " відмовлено в доступі»

Ще одна проблема, яка пов'язана із загальною працездатністю зовнішнього накопичувача-помилка " заборонено доступ» при спробі відкрити його через »мій комп'ютер" . Як і у випадку з іншими представленими вище збоями, причини варіюються від банального обмеження прав до апаратної поломки мікросхем пам'яті. Основні з них розглянув один з наших авторів в матеріалі за посиланням далі.

Детальніше: вирішення проблеми «відмовлено в доступі» до флешки

не открываются файлы на флешке-4

більше статей на цю тему: