найкращі програми для створення буклетів

Оригінальний буклет може стати відмінною рекламою або своєрідною візиткою для будь-якої компанії. Вам не доведеться пояснювати, чим займається ваша фірма або спільнота – просто дайте людині буклет. Для створення буклетів зараз застосовують програми для роботи з друкованою продукцією. Представляємо вам огляд 3 кращих програм для створення буклетів на комп'ютері.


В цілому програми для створення буклетів схожі між собою. Вони дозволяють розділити лист на 2 або 3 колонки. Після того як ви заповните ці колонки матеріалом і роздрукуєте документ, Ви отримаєте лист, який можна зігнути, перетворивши його в витончений буклет.

Canva

Кроссплатформенний сервіс для створення презентацій, публікацій і графічного дизайну, доступний як в інтернеті (сайт), так і на мобільних (iOS, Android) і десктопних (Windows, macOS) платформах. Ключовою особливістю Canva є величезна бібліотека редагованих шаблонів, що представляють собою як закінчені рішення (наприклад, ті ж буклети, книги, пости для соціальних мереж), так і окремі елементи (фігури, стікери, написи, фото, анімація, відео та багато іншого).

Программы для создания буклетов _001

Створити буклет, як і будь-який інший проект, тут можна або повністю з нуля, попередньо визначивши його розміри, кількість сторінок та інші значущі параметри, або задіявши один з безлічі доступних макетів і змінивши в ньому на свій розсуд абсолютно кожен фрагмент (текст, зображення, фон і будь-які інші об'єкти), а потім оформивши все за допомогою вбудованих інструментів і засобів редагування.

Программы для создания буклетов _002

Користуватися доступним в рамках Canva графічним редактором гранично просто, він складається з трьох основних частин – це робоча область з полотном і дві панелі. Основні інструменти представлені зверху (вони змінюються в залежності від обраного об'єкта і доступних для нього можливостей), а зліва – Набори шаблонних рішень (власне самі шаблони різного типу, елементи графіки, текст, стилі, фони, завантаження). Є можливість імпорту власних мультимедійних файлів (фото, аудіо та відео), а також використання стічних проектів, доступних у вбудованій бібліотеці.

Программы для создания буклетов _003

Canva – це умовно-безкоштовний сервіс, і для вирішення абсолютної більшості творчих завдань, незалежно від їх складності, не буде потрібно наявність підписки. І все ж варто відзначити, що остання надає доступ до величезної бібліотеці преміальних шаблонів різної тематики, просунутому засобу видалення фону і можливості автоматичної оптимізації розмірів зображень і Відео для їх публікації в соціальних мережах, додавання в презентації, адаптації під такі проекти, як постери, плакати, лого, флаєри і багато іншого.

Завантажте Canva з офіційного веб-сайту

Программы для создания буклетов _004

Scribus

Скрібус – це безкоштовна програма для друку різних паперових документів. У тому числі вона дозволяє роздрукувати повноцінний буклет. У додатку присутня можливість вибрати фальцювання буклету (кількість згинів).

Интерфейс программы Scribus

Scribus дозволяє оформити буклет, додати до нього картинок. Наявність сітки допомагає вирівняти всі елементи на буклеті. Крім того програма переведена на російську.

Завантажити програму Scribus

FinePrint

Файн Принт являє собою не повноцінну окрему програму, а доповнення для інших програм по роботі з документами. Вікно FinePrint можна побачити при друку-програма є віртуальним драйвером для друку.

Внешний вид программы FinePrint

Файн Принт додає ряд можливостей будь-якій програмі, Що працює з друкованими виданнями. Серед цих можливостей присутня функція створення буклету. Тобто якщо навіть основна програма не підтримує розмітку буклету, то FinePrint додасть цю можливість програмі. Крім того додаток здатний додавати ряд міток на сторінки при друку (дата, номери сторінок і т.п.), а також оптимізувати витрату чорнила принтера.

Завантажити програму FinePrint

Microsoft Office Publisher

Публішер-це програма для роботи з друкованою рекламною продукцією від відомої фірми Microsoft. Додаток підтримує високі стандарти, задані такими класичними рішеннями, як Word і Excel .

Внешний вид программы Microsoft Office Publisher

У Publisher ви зможете створювати бланки, брошури, буклети, наклейки та інші друковані матеріали. Інтерфейс схожий на Word, тому багато хто почуватиметься як вдома, працюючи в Microsoft Office Publisher. Єдиний мінус-додаток платне. Ознайомчий період становить 1 місяць.

Завантажити програму Microsoft Office Publisher

Урок: створення буклету в Publisher

Тепер Ви знаєте, які програми потрібно використовувати, щоб створити буклет. Поділіться цим знанням зі своїми друзями та знайомими!

Читайте також: як створити буклет у Microsoft Word

більше статей на цю тему: