Програми для завантаження торрентів

функції µTorrent BitTorrent qBittorrent BiglyBT Tixati AzTorrent BitComet Vuze PicoTorrent Zona
повноцінний пошук торрент-роздач
розширені можливості роботи з протоколом BitTorrent
створення торрентів
Віддалене управління
вбудований медіапрогравач
відсутність реклами у безкоштовній версії
мова Російська Російська Російська Російська Англійська Російська Російська Російська Російська Російська
Ліцензія умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна безкоштовно безкоштовно безкоштовно безкоштовно умовно-безкоштовна умовно-безкоштовна безкоштовно умовно-безкоштовна

ΜTorrent

Протягом довгих років µTorrent (uTorrent) є найбільш затребуваним користувачами Windows-ПК торрент-клієнтом. Програма підтримує всі важливі для завантаження і роздачі файлів по протоколу BitTorrent технології і оснащена необхідними для забезпечення високої ефективності цих взаємопов'язаних процесів функціями. Втім, все це не дивно – по давно належить, розробляється і вдосконалюється компанією BitTorrent Inc., засновник якої і є творцем однойменного протоколу.

Программы для скачивания торрентов 06

ΜTorrent — це швидкий, продуманий і досить зручний софт, за рахунок чого і користується заслуженою популярністю. До ключових особливостей програми відносять підтримку одночасного скачування великої кількості торрентів і централізоване управління ними; високу швидкість завантаження/віддачі даних за рахунок автоматично виконуваної коригування параметрів трафіку в залежності від рівня працездатності мережі та інтернет-підключення; функції планування сеансів скачування і можливість віддаленого управління.

Программы для скачивания торрентов 08

Клієнт надає ряд інструментів для визначення параметрів кожної окремої завантаження/роздачі (швидкість, пріоритет, обмеження), в ньому доступний великий перелік загальних налаштувань, що дозволяє тонко конфігурувати процеси в програмі під власні потреби. Доступність детальних відомостей про всі доданих в софт торрентах і функція перегляду файлів окремих типів до завершення їх повного завантаження підвищують ефективність роботи в µTorrent до найвищого рівня.

Программы для скачивания торрентов 10

Інтерфейс програми новачкові може здатися заплутаним і складним, але з урахуванням призначення це не слід вважати недоліком. В цілому оформлення інформативно, а доступ до всіх функцій, якщо знати їх призначення, в загальному-то очевидний. З головних об'єктивних нарікань користувачів на програму-демонстрація рекламних банерів її безкоштовною версією.

Программы для скачивания торрентов 11

Гідності:

 • Багатофункціональність;
 • Надійність;
 • Велике число опцій і налаштувань, унікальні функції.

Недоліки:

 • Відсутність можливості повноцінного пошуку торрент-роздач;
 • Рекламні банери в безкоштовному варіанті програми;
 • Сторонні програми в інсталяторі клієнта;
 • Хоча і некритично, але обмежена функціональність безкоштовної версії;
 • Нестабільність і проблеми в роботі окремих збірок софта.

Завантажити µTorrent

BitTorrent

Програма під назвою BitTorrent — перший з з'явилися клієнт функціонуючої за однойменним протоколом P2P-мережі. Спочатку даний софт був розроблений і представлений для використання всіма бажаючими творцем протоколу Бремом Коеном, на сьогоднішній день є офіційним кросплатформним рішенням всіх завдань, пов'язаних з обміном файлами за допомогою торрентів.

Программы для скачивания торрентов 20

Як загалом покликаний бути еталоном для інших торрент-клієнтів, BitTorrent оснащений усіма дійсно важливими і необхідними для ефективної організації завантаження і роздачі файлів по розглянутому протоколу функціями. Софт характеризується швидкістю і стабільністю роботи, досить зручним і інтуїтивно зрозумілим для більш-менш досвідчених користувачів інтерфейсом; надає можливість гнучко конфігурувати всі забезпечувані у власних рамках процеси.

Программы для скачивания торрентов 19

Особливу увагу розробники програми рекомендують звернути на Доступні в ній перевірку «здоров'я» кожного торрента шляхом перегляду кількості підключених сидів і бенкетів; опції установки обмежень швидкості завантаження/вивантаження даних, щоб звільнити мережеві ресурси для інших інтернет-завдань користувача і, навпаки, виділення більшої пропускної здатності окремим торрентів, щоб завантажувати їх швидше; можливості дистанційного доступу для додавання роздач з версії клієнта для Android і/або веб-оглядача на будь-якому пристрої.

Программы для скачивания торрентов 17

Варто відзначити, що Бітторрент практично нічим не відрізняється від представленого вище в статті і найпопулярнішого на сьогодні торрент-клієнта мюТоррент, &8212; обидві програми належать компанії BitTorrent Inc., побудовані на одному і тому ж ядрі, характеризуються однаковими можливостями, достоїнствами і недоліками. Вибираючи між ними слід врахувати, що µTorrent оновлюється частіше, але в найсвіжіших збірках не виключено наявність помилок, а нові версії BitTorrent надаються виключно в стабільному вигляді.

Программы для скачивания торрентов 18

Гідності:

 • Стабільність і надійність;
 • Присутні всі важливі функції;
 • Широкий вибір налаштувань.

Недоліки:

 • Безкоштовна версія програми демонструє рекламу;
 • Інсталятор нав'язує установку стороннього софта;
 • Обмеження функціональності у безкоштовній версії.

Завантажити BitTorrent

QBittorrent

Наступний повнофункціональний клієнт мережі BitTorrent для Windows відрізняється від двох вищеописаних насамперед відкритим вихідним кодом, а значить, безкоштовністю без застережень і відсутністю реклами в інтерфейсі. Функціональність qBittorrent ні в чому не поступається більш затребуваним і популярним «офіційним» рішенням, в цілому, програма є їм чудовою альтернативою.

Программы для скачивания торрентов 21

QBittorrent підтримує всі розширення протоколу BitTorrent (DHT, PeX,LPD, Magnet/BitComet URIs, Web seed, мультитрекер, обмін трекерами), UPnP/NAT-PMP, IPv6. Клієнт оснащений рядом забезпечують зручну і швидку завантаження/віддачу файлів через P2P-мережу інструментами, а також засобами повного контролю торрент-роздач. До примітним можливостям програми слід віднести планувальник завдань, функції контролю трафіку, IP-фільтр, розширену підтримку RSS з фільтрами для завантаження, наявність майстра створення торрент-файлів, віддалене управління через веб-інтерфейс.

Программы для скачивания торрентов 22

Крім іншого, кубітторент здатний завантажувати файли послідовно, що дає, наприклад, можливість програти відеоролик до його повного завантаження з мережі на ПК користувача. Є в клієнті і пошук torrent-файлів за деякими популярним веб-ресурсів (варто відзначити, що для забезпечення функціонування пошукача потрібно інсталювати Python Standard Library і один або кілька плагінів клієнта).

Программы для скачивания торрентов 23

Незважаючи на всю свою міць і багатофункціональність qBittorrent характеризується невеликим розміром і зовсім незначно навантажує систему. Ще один плюс програми-неперегруженний і зрозумілий інтерфейс, в якому досвідченому користувачеві працювати зручно, а новачкові нескладно розібратися.

Программы для скачивания торрентов 24

Гідності:

 • Реалізовані всі важливі можливості;
 • Невеликі розміри та системні вимоги;
 • Відкритий код;
 • Простий і зрозумілий інтерфейс.

Недоліки:

 • Необхідності скачування доповнень для роботи вбудованого в програму пошукача;
 • За підтримки послідовного скачування файлів, відсутність вбудованого медіапрогравача;
 • Обмежений доступ до деяких торрент-трекерів.

Завантажити qBittorrent

BiglyBT

Вільне (з відкритим вихідним кодом) програмне забезпечення, визнане одним з найпотужніших, функціональних і настроюються інструментів для роботи з торрентами у всіх сенсах і аспектах даного поняття. Примітно, що BiglyBT – це перший з'явився софт, де була реалізована повна підтримка специфікації BitTorrent v2, за рахунок чого часто представляється як «торрент-клієнт нового покоління».

Программы для скачивания торрентов 25

Одним тільки перерахуванням функцій BiglyBT можна займатися дуже довго, узагальнено відзначимо, що всі без винятку можливості інших бітторрент-клієнтів тут доступні і характеризуються високим рівнем якості реалізації. Велика частина функціональності програми забезпечується доступними на веб-сайті розробника плагінами, які можна підключити до софту і деактивувати в будь-який момент.

Программы для скачивания торрентов 28

Програма примітна і за рахунок додаткових інструментів, а також наявності деяких унікальних рішень. Наприклад, в BiglyBT є функція Swarm Discoveries, яка дає можливість здійснювати пошук пов'язаних торрентів по хешу файлів і іншим параметрам; за допомогою технології Swarm Merging один і той же об'єкт може завантажуватися одночасно з декількох роздач, що дозволяє значно прискорити скачування і знайти відсутні частини файлів при зникненні їх першоджерела з P2P-мережі.

Программы для скачивания торрентов 29

Інтерфейс програми побудований за класичним для торрент-клієнтів принципом, але на перший погляд може здатися перенасиченим можливостями. Це, втім, не дивно і не повинно викликати нарікань, так як все в BiglyBT, включаючи оформлення, заточене під потреби управління великою кількістю завантажень/роздач на масі різним чином сконфігурованих трекерів, в софті передбачені настройка всього, що тільки можливо, і величезна кількість корисних опцій.

Программы для скачивания торрентов 30

BiglyBT більшою мірою призначений для професіоналів і досвідчених користувачів, правильно оцінити потенціал програми і отримати реальну користь з різноманіття її функцій зможуть тільки серйозно захоплені файлообміном особи, що володіють знаннями про особливості протоколу BitTorrent, його реальні можливості і нюанси функціонування.

Программы для скачивания торрентов 31

Гідності:

 • Безпрецедентно широкий список можливостей;
 • Розширювана (за рахунок плагінів) функціональність;
 • Надійність;
 • Відкритий код та доступність.

Недоліки:

 • Перевантажений інтерфейс;
 • Складність освоєння.

Завантажити biglybt C офіційного сайту

Tixati

Tixati — це сучасний, повністю безкоштовний і багатофункціональний клієнт BitTorrent-мережі з дещо нестандартним в порівнянні з офіційними і найпоширенішими програмами даного типу підходом розробників до побудови інтерфейсу. Позиціонується як засіб, що надає користувачам максимально розширені можливості з управління торрент-роздачами, причому щодо як локальних файлів, так і мережевих з'єднань.

Программы для скачивания торрентов 33

До основних характеристик Tixati відносяться: підтримка розширень DHT, PEX і з'єднань по UPnP, UDP, RSS; опціональні робота через проксі і застосування шифрування RC4 для підвищення рівня безпеки; власний унікальний алгоритм вибору пірів; доступність режиму початкової роздачі і можливості як завгодно конфігурувати пріоритети завантаження; функції експорту/імпорту IP-фільтрів, торрентів, посилань та інших налаштувань.

Программы для скачивания торрентов 35

Tixati надає докладні відомості про стан торрентів, в тому числі, в наочному графічному вигляді; оснащений планувальником завдань, модулем дистанційного керування і вбудованим розподіленим чат-клієнтом; підтримує автоматичне зниження швидкості віддачі для забезпечення більш швидкого завантаження даних. На особливу увагу заслуговують експертні функції з управління локальними файлами, наприклад, доступно переміщення останніх навіть під час завантаження.

Программы для скачивания торрентов 36

Софт не вимогливий до системних ресурсів, демонструє їх невисоке споживання навіть при обробці великої кількості торрентів одночасно. Ще одне, важливе для певної категорії користувачів, перевага Tixati – доступність офіційної портативної збірки програми, призначеної для запуску і роботи з USB-накопичувачів.

Программы для скачивания торрентов 37

Tixati &8212; єдиний позбавлений офіційної російськомовної локалізації BitTorrent-клієнт з нашого переліку, але варто відзначити, що на сайті програми представлена посилання на скачування створеного ентузіастами і при цьому досить якісного русифікатора, а також дуже простий інструкції по його установці.

Программы для скачивания торрентов 38

Гідності:

 • Багатофункціональність;
 • Найширший вибір налаштувань;
 • Невимогливість до апаратних ресурсів ПК;
 • Наявність portable-версії.

Недоліки:

 • Незвичне для досвідчених користувачів торрент-клієнтів оформлення;
 • Відсутність офіційного перекладу інтерфейсу на російську мову.

Завантажити Tixati

AzTorrent

Представник «молодого» покоління торрент-клієнтів, створений російськими розробниками і спрямований в основному на російськомовний сегмент інтернету. Незважаючи на порівняно короткий термін свого існування і розвитку, AzTorrent вдалося завоювати досить широку аудиторію користувачів і отримати від них масу позитивних відгуків.

Программы для скачивания торрентов 45

Програма не виділяється чимось дійсно особливим, багато в чому схожа на всім відомий µTorrent і інші популярні клієнти P2P-мереж. При цьому, і що головне, дозволяє без праці і дуже швидко організовувати скачування/роздачу даних будь-якого обсягу за допомогою torrent-файлів/magnet-посилань, забезпечує зручне управління пов'язаними з протоколом BitTorrent операціями.

Программы для скачивания торрентов 41

Все стандартне і обов'язкове для гідного уваги торрент-клієнта в AzTorrent присутній: підтримка важливих технологій і розширень протоколу, наочне і інформативне уявлення всіх виникають в програмі процесів, установка пріоритетів і обмежень швидкості завантаження/роздачі даних, планувальник завдань, віддалений доступ, достатній вибір параметрів при створенні торрентів. Крім іншого, в AzTorrent є вбудований медіапрогравач (на основі бібліотек VLC) для перегляду в тому числі недокачанного відеоконтенту.

Программы для скачивания торрентов 44

Інтерфейс програми багато хто вважає сучасним і зручним, в ньому, що зустрічається і у деяких конкурентів, немає ніякої реклами. Але, об'єктивно кажучи, оформлення клієнта, хоча і не позбавлене цікавих рішень, виглядає сирувато. Додатково варто згадати доступні в програмі опції імпорту та експорту налаштувань і торрентів з інших клієнтів, тобто ніяких складнощів з переходом на AzTorrent c ознайомчими цілями або експлуатації на постійній основі не виникає.

Программы для скачивания торрентов 47

Гідності:

 • Доступність і при цьому наявність всіх необхідних функцій;
 • Чисте оформлення без рекламних банерів;
 • Невисоке споживання ресурсів ПК.

Недоліки:

 • Відсутність будь-яких налаштувань зовнішнього вигляду софта;
 • Дрібні недоробки оформлення і іноді констатовані збої в роботі.

Завантажити AzTorrent C офіційного сайту

BitComet

Одна з найстаріших і найбільш поширених програм для файлообміну. Особливість BitComet в тому, що хоча даний софт і спеціалізується в першу чергу на отриманні і передачі даних за допомогою торрент-технологій, але при цьому оснащений функціональністю для роботи з файлами через протоколи FTP і HTTP. Таким чином, засіб слід відносити скоріше до універсальних програм-завантажувачів, а не до вузьконаправленим BitTorrent-клієнтам.

Программы для скачивания торрентов 50

Що стосується можливостей по організації завантаження/віддачі файлів за допомогою торрентів, в програмі представлено все необхідне, плюс є ряд досить зручних додаткових інструментів. Творці BitComet акцентують увагу на виконуваному їх клієнтом інтелектуальному кешуванні дисків (дозволяє рідше звертатися до HDD/SSD і таким чином продовжити термін їх служби), а також технології «Long-Term Seeding» (довгострокове сідування), яка підвищує продуктивність щодо процесу скачування і покликана допомогти завершувати завантаження з відсутніми або проблемними сидами.

Программы для скачивания торрентов 53

BitComet без будь-яких нюансів розпізнає магнет-посилання і здатний відкривати їх при наявності лише хеш-коду торрента, передбачає перегляд докладної статистики закачування, підтримує DHT і обмін бенкетами, здатний працювати через проксі-сервери. Примітні доступність попереднього перегляду відеофайлів під час завантаження через вбудований програвач, можливість листування з іншими користувачами програми в чаті.

Программы для скачивания торрентов 52

При всіх перевагах і можливостях Біткомет, думка користувачів про нього найчастіше неоднозначне. Варто відзначити, що софт представлений в застарілому і дещо перевантаженому інтерфейсі, блокується деякими торрент-трекерами, демонструє рекламу і досить серйозно навантажує систему.

Программы для скачивания торрентов 51

Гідності:

 • Підтримка декількох протоколів файлообміну;
 • Багатофункціональність.

Недоліки:

 • Ненав'язливе пропозицію установки стороннього софта в інсталяторі;
 • Демонстрація реклами;
 • Застарілий та перевантажений інтерфейс;
 • Відсутній / некоректний переклад деяких елементів оформлення на російську мову;
 • Порівняно висока ресурсоємність.

Завантажити BitComet

Vuze

Популярний і відноситься до просунутих рішень клієнт мережі BitTorrent, що характеризується своїми шанувальниками як багатофункціональний, але при цьому доступне і зручне ПЗ. Vuze відрізняється від аналогів в першу чергу представленістю додаткових інструментів, які нівелюють необхідність залучати інші програми при вирішенні пов'язаних з обробкою торрентів і одержуваного з їх допомогою контенту завдань.

Программы для скачивания торрентов 60

У програмі забезпечені якісна підтримка всіх затребуваних і звичних користувачам протоколу Бітторрент технологій (DHT, UPnP, uTP, IPv6, magnet-посилань і т.п.), і наявність найбільш важливих при організації ефективного файлообміну функцій. Приділено особливу увагу питанням анонімності користувачів, & 8212; наприклад, підтримується обмін даними по протоколах I2P і Tor, є можливість роботи через проксі-сервер. Крім іншого, слід зазначити інтегрований в програму програвач відеофайлів з можливістю трансляції фільмів і роликів з ПК на розташовані в одній з ним локальної мережі пристрої, і інші засоби роботи з відео.

Программы для скачивания торрентов 63

Ключовою особливістю Vuze вважається можливість підключення зовнішніх плагінів &8212; за допомогою доповнень можна істотно розширити функціональність торрент-клієнта, змінити його зовнішній вигляд і т.п. наприклад, через плагіни реалізовані пошук роздач на популярним торрент-трекерах, підключення до чатів і RSS-каналах, створення віртуальних трекерів. До переваг Vuze слід віднести доступність великої кількості налаштувань, що зачіпають як оформлення інтерфейсу, так і поведінку софта при роботі з торрент-файлами.

Программы для скачивания торрентов 61

Таким чином, програма однозначно сподобається завантажують/роздають велику кількість відеофайлів, приділяють велику увагу безпеки в мережі, які віддають перевагу широку настроюваність і доступність розширення функціональності софта користувачам. Відзначимо, що крім безкоштовної версії, існує поширюваний на комерційній основі Plus-варіант програми з розширеними можливостями (запис дисків; антивірусний засіб; функція Play Now, що дозволяє програвати відео, не чекаючи завершення його завантаження).

Программы для скачивания торрентов 64

Гідності:

 • Підтримка всіх важливих технологій і функцій;
 • Великий вибір можливостей, розширювана функціональність;
 • Модулі для роботи з відеоконтентом;
 • Можливість гнучкого конфігурування.

Недоліки:

 • Порівняно високе навантаження на систему при роботі;
 • Наявність рекламного банера в інтерфейсі безкоштовної версії;
 • Сторонній софт в інсталяторі клієнта;
 • Відсутність перекладу деяких елементів оформлення на російську мову;
 • Збої в роботі.

Завантажити Vuze

PicoTorrent

Якщо багата функціональність не потрібна або навіть заважає, а головними вимогами до засобу для роботи з торрентами є його доступність у всіх сенсах і простота експлуатації, слід звернути увагу на PicoTorrent. Творці позиціонують дану програму як суперлегкий, оснащений виключно важливими функціями клієнт мережі BitTorrent з дружнім інтерфейсом і вкрай низьким споживанням апаратних ресурсів комп'ютера.

Программы для скачивания торрентов 65

Функцій у PicoTorrent в порівнянні з багатьма іншими торрент-клієнтами трохи, але при цьому дана програма здатна закрити більшість потреб сучасного користувача: додавання роздачі через torrent-файл або шляхом переходу по magnet-посиланням, конфігурування і установка обмежень швидкості скачування/віддачі файлів, вибір параметрів запуску, настройка шифрування. Підтримуються протокол BitTorrent 2.0, DHT, PEX, LSD і UPnP, доступні опції забезпечення приватності.

Программы для скачивания торрентов 66

До певного моменту в своєму розвитку PicoTorrent був настільки простий, що навіть не дозволяв створювати torrent-роздачі, а вмів тільки завантажувати файли. Однак, в одному з останніх оновлень настільки неприємний фактор був усунутий розробниками і в програмі стало можливим створення мінімально-досить налаштованих торрентів (доступні вибір версії протоколу — 1, 2 або гібридний режим, додавання коментаря, визначення трекерів і URL seed).

Программы для скачивания торрентов 68

PicoTorrent надає мінімальне число інструментів, але отримав просте і чисте оформлення, на відміну від багатьох інших рішень не містить рекламних блоків. Маючи справу з цим, ДО РЕЧІ побудованим на відкритому вихідному коді, програмним інструментом, точно не доведеться зіткнутися з фактом збору даних користувача або необхідністю де-небудь реєструватися, щоб отримати і використовувати в цілому ефективний і надійний торрент-клієнт.

Программы для скачивания торрентов 67

Гідності:

 • Доступність, відкритий код;
 • Аскетичний і максимально спрощений інтерфейс;
 • Простота використання.

Недоліки:

 • Рідкісний вихід оновлень;
 • Недопереклад елементів інтерфейсу на російську мову;
 • В окремих ситуаціях функціональність програми може виявитися недостатньою.
 • Завантажити PicoTorrent C офіційного сайту

  Zona

  Досить популярна, особливо серед російськомовних користувачів, програма, спрямована в першу чергу на забезпечення швидкого і комфортного пошуку доступних до завантаження по протоколу BitTorrent файлів (в основному медіаконтенту). Zona істотно відрізняється від описаних вище рішень і торрент-клієнтом в класичному вигляді (як в плані оформлення, так і по набору функцій) не є, затребувана за рахунок інших можливостей.

  Программы для скачивания торрентов 54

  Ключова особливість Zona – це вбудований в програму Великий, якісно оформлений і зручний каталог фільмів, музики, серіалів, ТВ-каналів, передач та ігор. Все представлене в бібліотеці супроводжується докладним описом, рейтингом і інший відноситься до того чи іншого типу контенту інформацією. Представлені ефективний пошук з сортуванням результатів, система рекомендацій, повідомлення про появу нових роздач. Виявивши потрібний або просто заслуговує на увагу (відео) файл в каталозі Zona, можна миттєво перейти до його відтворення у вбудованому медіаплеєрі і/або ініціювати скачування на комп'ютер через модуль обробки торрентів.

  Программы для скачивания торрентов 55

  Zona без проблем відкриває наявні у Користувача (отримані поза софта) torrent-файли і миттєво обробляє magnet-посилання, але варто враховувати, що функціональність в аспекті управління завантаженнями/роздачами тут мінімальна (призупинення скачування/віддачі, запуск відтворення відеофайлів з роздач, видалення завдання разом із завантаженими в його рамках даними – по суті, на цьому все). В налаштуваннях програми доступні лише установка обмеження ширини надається їй в цілому інтернет-каналу, вибір максимального числа оброблюваних одночасно торрентів і вказівка папки для завантажуваного контенту.

  Программы для скачивания торрентов 57

  Якщо розглядати Zona як активно використовує торрент-технології розважальний центр або інструмент пошуку контенту, але нічого більше, то об'єктивних претензій до нього небагато. Головна-нескінченно демонстровані рекламні банери, причому далеко не завжди пристойного змісту (можна відключити шляхом придбання підписки на сайті розробників).

  Программы для скачивания торрентов 55

  Гідності:

  • Доступність каталогу з величезним вибором вмісту;
  • Широкі можливості з пошуку медіафайлів;
  • Сучасний, інформативний, зручний і красивий інтерфейс.

  Недоліки:

  • Високе споживання ресурсів ПК;
  • Як торрент-клієнт не має достатньої функціональності;
  • Практично відсутні можливості налаштування програми в цілому і її функцій зокрема;
  • Реклама у безкоштовній версії;
  • Нелегальний контент;
  • Визначається як шкідливе ПО деякими антивірусами.

  Завантажити Zona

  більше статей на цю тему: