Програми для редагування сканованих документів

Створення книжкових видань і журналів в цифровому форматі для читання можливо завдяки PDF-редакторам. Таке ПЗ перетворює паперові сторінки у файл PDF. Представлені нижче програмні продукти дозволяють виконати поставлене завдання. Застосовуючи останні технології, програми допоможуть отримати відскановане зображення з подальшою корекцією кольору або відображенням тексту з листа і його редагуванням.

Adobe Acrobat

Продукт компанії Adobe, призначений для створення PDF документів. Існує три версії програми, які певною мірою відрізняються. Наприклад, перетворення в формат для роботи з Autodesk AutoCAD , створення цифрового підпису і спільний доступ з іншими користувачами є в преміум-версії, але відсутні в стандартній. Всі інструменти групуються в конкретних рубриках меню, а сам інтерфейс витриманий і мінімалістичний. Безпосередньо в робочій області ви зможете конвертувати PDF в DOCX і XLSX, а також зберігати веб-сторінки як PDF-об'єкт. Завдяки всьому цьому зібрати власне портфоліо і налаштувати готові робочі шаблони не складе проблем.

Интерфейс PDF-редактора Adobe Acrobat

Завантажити Adobe Acrobat

Читайте також: програми для створення портфоліо

ABBYY FineReader

Одна з найвідоміших програм розпізнавання тексту, яка дозволяє зберігати її як PDF-документ. Програма розпізнає вміст в PNG, JPG, PCX, DJVU, а сама оцифровка відбувається відразу після відкриття файлу. Тут можна редагувати документ і зберегти його в популярних форматах, до того ж, підтримуються таблиці xlsx. Безпосередньо з робочої області FineReader підключаються принтери для друку і сканери для роботи з паперами і подальшої їх оцифровки. Софт універсальний і дозволяє повністю обробити файл від паперового листа до цифрового варіанту.

Редактирование отсканированного текста в рабочей области программы ABBYY FineReader

Завантажити ABBYY FineReader

Скан Коректор А4

Проста програма по корекції відсканованих листів і зображень. В параметрах надається зміна яскравості, контрастності і колірного тону. До особливостей відноситься запам'ятовування до десяти послідовно введених зображень без збереження їх на комп'ютері. У робочій області налаштовуються межі формату А4, щоб повністю відсканувати паперовий лист. Російськомовний інтерфейс програми буде легким у сприйнятті недосвідченими користувачами. ПЗ не встановлюється в систему, що дозволяє використовувати його, як портативну версію.

Окно программы Скан Корректор А4

Завантажити Скан Коректор А4

Readiris

Платне програмне забезпечення Readiris призначене для виконання комплексних дій з відсканованими документами. Почати варто з того, що сам софт справляється зі скануванням і підтримує просунуту функцію розпізнавання тексту. На виході Ви отримуєте всі сторінки в їх читабельному варіанті з передачею зображень і всіх написів. Текст доступний для редагування через вбудований редактор, а разом з цим підтримується настройка області сканування і присутня зручна навігація по всіх сторінках. Всіх інструментів Readiris цілком достатньо для повного розпізнавання документів і їх подальшої обробки.

Программы для редактирования сканированных документов-01

Якщо раптом при взаємодії з Readiris виявилося, що функцій редагування тексту і зображень вам недостатньо, підсумковий документ можна експортувати в різних форматах для подальшої зміни через текстові або графічні редактори. Для цього в Readiris підтримується настроюваний інструмент &171; вихід&187; . У ньому ви вибираєте розмір аркушів, програму для відкриття і сам формат файлу, після чого запускаєте процес експорту.

Программы для редактирования сканированных документов-02

В першу чергу ми рекомендуємо Readiris в тих випадках, коли мова йде про сканування текстових документів з одночасним розпізнаванням тексту і його подальшою зміною. Підтримується Російська, Англійська мова при OCR і кілька інших, а також на сайті є мовні пакети, якщо раптом вони знадобляться. Єдиним мінусом Readiris можна вважати платне поширення, тому перед покупкою настійно рекомендуємо ознайомитися з пробною версією софта.

Завантажити Readiris

CuneiForm

Розглянемо ще одне програмне забезпечення, яке справляється зі скануванням документів і підтримує просунуту функцію OCR &8212; розпізнавання тексту на аркушах. Тому софт можна використовувати комплексно, не звертаючись попередньо до інших рішень для сканування. Результати виводяться у вигляді окремих сторінок і кожну з них можна вибрати для подальшого редагування. Розпізнаний текст коректно відображається, може бути стертий, замінений на інший або змінений в плані розміру, кольору і шрифту. Все це здійснюється через вбудований в програму редактор.

Программы для редактирования сканированных документов-03

На жаль, редагувати картинки через CuneiForm не можна, тому залишається тільки зберегти висновок в одному з небагатьох доступних форматів і працювати з зображеннями вже через інші програми, якщо документ вимагає комплексної настройки. Однак варто зауважити, що CuneiForm позиціонується як проста програма для OCR і виведення тексту, чого може бути достатньо певним користувачам, враховуючи той факт, що по поширюється безкоштовно.

Завантажити CuneiForm

VueScan

На завершення пропонуємо зупинитися на програмі під назвою VueScan. У ній користувач знайде різні вкладки з основними доступними інструментами. В першу чергу варто звернути увагу на сам сканер. Він працює в режимі сканування зображень і тексту з його розпізнаванням. Зображення в подальшому можна редагувати, кадруючи їх, задаючи рамки і налаштовуючи кольору. Особливо корисним при цьому буде інструмент попереднього перегляду, що дозволяє відразу оцінити результат і після цього вже вирішити, відправляти його в друк або зберегти як файл на ПК.

Программы для редактирования сканированных документов-04

Розпізнавання тексту працює в стандартному режимі OCR з підтримкою кирилиці і латиниці. Іноді, звичайно, будуть виникати труднощі з визначенням букв, що відноситься особливо до рукописного введення на документах, але як раз для виправлення недоліків і присутній вбудований редактор, що дозволяє вручну внести необхідні правки. В цілому, VueScan можна назвати зручним інструментом сканування, редагування і підготовки документів до друку, який стане корисним як при роботі з текстовими документами, так і зображеннями.

Завантажити VueScan

Отже, розглянутий софт дає можливість ефективно оцифрувати фото для зберігання на ПК або зміни колірного тону, а сканування тексту дозволить конвертувати його з паперового в електронний формат. Таким чином, програмні продукти стануть в нагоді в самих різних робочих моментах.

більше статей на цю тему: