Програми для прослуховування музики на комп'ютері

Ми всі любимо слухати музику на своєму комп'ютері. Хтось обмежується пошуком і накопиченням пісень в аудіозаписах соціальних мереж, для інших важливо створення повноцінних музичних бібліотек на жорсткому диску. Одні користувачі задовольняються періодичним відтворенням потрібних файлів, а професіонали в області музики вважають за краще індивідуально налаштовувати звучання і здійснювати операції з музичними треками.

Під різні види завдань використовуються різні аудіоплеєри. Ідеальна ситуація, коли програма для відтворення музики проста у використанні і дарує багато можливостей по роботі з аудіофайлами. Сучасний аудіоплеєр повинен володіти гнучкістю в роботі і пошуку потрібних пісень, бути максимально зрозумілим і зручним у використанні, при цьому мати підвищену функціональність.

Розглянемо кілька програм, найбільш часто застосовуються в якості аудіоплеєрів.

Медіаплеєр Windows

Не всі користувачі знають, що за замовчуванням Windows вже має вбудований програвач, який чудово підходить як для відтворення відео, так і для музики. Називається він Windows медіаплеєр, а знайти додаток можна запросто через пошук в меню &171;Пуск&187;. Інтерфейс плеєра максимально зрозумілий і наближений до інших схожим програмами, тому з навігацією і настройками не повинно виникнути ніяких проблем. Музика, що зберігається на вашому комп'ютері, може відображатися в програвачі автоматично, тому залишиться тільки вибрати композицію і почати відтворення. Якщо треки за замовчуванням не з'явилися, досить буде просто клацнути по &171; Додати папку&187; і вибрати свій плейлист. При зміні файлів в цій папці плейлист в Windows медіаплеєрі буде автоматично оновлюватися.

Программы для прослушивания музыки на компьютере-01

Додатково на наступному скріншоті ви бачите, що Windows медіаплеєр підтримує програвання відео різних форматів, тому його можна використовувати як засіб для перегляду кліпів, фільмів і роликів іншого змісту. Перемикання між типами плеєрів здійснюється через панель зліва, але потрібний вибереться автоматично при відкритті файлу, тому про сумісність медіаданих можете не турбуватися.

Программы для прослушивания музыки на компьютере-02

Як ви вже знаєте, Windows медіаплеєр є вбудованим в операційну систему плеєром, підтримується в Віндовс 10 і 11. Однак якщо через пошук додатків знайти його не виходить, можливо, знадобиться оновлення або чиста установка. Для цього скористайтеся посиланням нижче, щоб завантажити програвач через Microsoft Store.

Завантажити Windows медіаплеєр з Microsoft Store

Loco Music Player

Якщо функціональність стандартного музичного плеєра в Windows вас не влаштовує, пропонуємо ознайомитися зі сторонніми рішеннями. Першим таким буде Loco Music Player, що розповсюджується безкоштовно через Microsoft Store в стандартній версії. У ній ви знайдете досить зручний плеєр, в якому при відтворенні відображається відразу вся інформація про трек. Інтегровано засіб управління плейлистами, присутні фільтри по виконавцям, альбомам і жанрам, а також є вбудований пошук, якщо раптом потрібно буде відшукати конкретний трек в своєму плейлисті.

Программы для прослушивания музыки на компьютере-03

Є в Loco Music Player і досить стандартні функції, що дозволяють встановлювати таймер відтворення, відтворювати треки у випадковому порядку, повторювати плейлист або тільки один трек. Формування плейлистів доступно в ручному режимі шляхом додавання папок. Ви їх створюєте в операційній системі, потім вказуєте шлях, а плейлист в програмі буде автоматично оновлюватися при будь-яких змінах в цьому каталозі. У налаштуваннях Loco Music Player ви знайдете різні теми та фони, щоб значно змінити зовнішній вигляд програвача.

Программы для прослушивания музыки на компьютере-04

Розглянута програма підтримує відтворення музики у форматі FLAC, розпізнає вміст CD-карт, а також може автоматично завантажити музику, що знаходиться у вашому підключеному хмарному сховищі OneDrive . Підтримується Російська мова, відсутня реклама і в безкоштовній версії немає ніяких обмежень по функціональності.

Завантажте музичний плеєр Loco з Магазину Microsoft

ACG Player

В якості ще одного рішення, доступного для скачування через Microsoft Store, рекомендуємо ознайомитися з ACG Player. Цей плеєр має одну цікаву особливість, пов'язану з візуальним еквалайзером. За замовчуванням під час відтворення треків на екрані користувач буде бачити динамічні смужки і розпливаються точки у вигляді феєрверку, що вже дозволяє отримати трохи інший досвід від прослуховування треків. Що стосується стандартних функцій програвача, то в ACG Player ви знайдете звичне управління плеєром, підтримку плейлистів, ручне додавання папок з музикою і настройку звучання шляхом регулювання частот.

Программы для прослушивания музыки на компьютере-05

Якщо ж інтерес викликає в першу чергу візуальний еквалайзер, можна перейти до його налаштувань, змінити саму анімацію, задати для неї розмір, чутливість, довжину хвилі, поміняти колір і додаткові ефекти. в ACG Player дійсно існує багато різних параметрів, які стануть в нагоді для ручного налаштування візуального еквалайзера. Крім цього, вже готові еквалайзери можна завантажити з офіційного сайту, потім активувати їх і позбутися від необхідності в самостійному налаштуванні.

Программы для прослушивания музыки на компьютере-06

Єдиним мінусом ACG Player ми б назвали відсутність російської мови, оскільки при першому запуску на екрані відображається досить багато підказок і з усіма ними доведеться розібратися. Звичайно, більшість налаштувань зрозумілі і англійською мовою, але все ж доведеться витратити трохи часу, щоб зрозуміти призначення кожної з них.

Завантажте ACG Player з Магазину Microsoft

AIMP

Фонотека в AIMP

AIMP &8212; це сучасна російськомовна програма для відтворення музики, що має мінімалістичний і простий інтерфейс. Плеєр дуже функціональний. Крім зручної фонотеки і простого алгоритму створення аудіофайлів, він може порадувати користувача еквалайзером з налаштованими шаблонами частот, зрозумілим менеджером звукових ефектів, планувальником дій для плеєра, функцією інтернет-радіо і аудіоконвертором.

Функціональна частина AIMP влаштована таким чином, що його просунутими функціями може легко скористатися навіть Користувач, не знайомий з тонкощами налаштування звучання музики. У цьому параметрі російська розробка AIMP перевершує свої зарубіжні аналоги Foobar2000 і Jetaudio. У чому поступається AIMP, так це в недосконалості фонотеки, яка не дозволяє під'єднуватися до мережі для пошуку файлів.

Завантажити AIMP

Winamp

Класика музичного софта &8212; це Winamp, програма, що витримала перевірку часом і конкурентами, до сих пір зберігає популярність і прихильність мільйонів користувачів. Не дивлячись на моральне старіння, Вінамп як і раніше використовується на комп'ютерах тих користувачів, яким важлива стабільність роботи на ПК, а також можливість підключення до плеєра різних розширень і доповнень, благо за останні 20 років їх було випущено величезну кількість.

Визуальное оформление в Winamp

Winamp простий і затишний, як домашні тапочки, а можливість кастомізації інтерфейсу завжди припаде до душі любителям оригінальничати. Стандартна версія програми, звичайно ж, не володіє можливістю роботи з Інтернетом, підключати радіо і обробляти аудіофайли, тому не підійде сучасним вимогливим користувачам.

Завантажити Winamp

Foobar2000

Багато користувачів вважають за краще цю програму, також як і Winamp, за можливість установки додаткових функцій. Інша відмінна риса Foobar2000 & 8212; мінімалістичний і строгий дизайн інтерфейсу. Даний плеєр ідеально підійде тим, хто хоче просто слухати музику, а в разі необхідності завантажити потрібне Доповнення. На відміну від Clementine і Jetaudio, програма не вміє підключатися до Інтернету і не передбачає попередніх налаштувань еквалайзера.

Настройка воспроизведения в Foobar2000

Завантажити Foobar2000

Clementine

Clementine &8212; це дуже зручний і функціональний медіаплеєр, який практично ідеально підходить російськомовним користувачам. Інтерфейс рідною мовою, можливість виконання пошуку музики в хмарних сховищах, а також завантаження треків прямо з соціальної мережі ВКонтакте роблять Клементин справжньою знахідкою для сучасних користувачів. Ці функції & 8212; незаперечна перевага перед найближчими конкурентами AIMP і Jetaudio.

Плейлисты в Clementine

Clementine має повний набір функцій сучасного аудіоплеєра & 8212; гнучка фонотека, конвертор форматів, можливість запису дисків, еквалайзер з шаблонами, можливість віддаленого управління. Єдине, чого позбавлений плеєр & 8212; планувальника завдань, як у своїх конкурентів. При цьому Clementine оснащений унікальною за обсягом бібліотекою візуальних ефектів, що припаде до душі любителям &171;дивитися&187; музику.

Завантажити Clementine

Jetaudio

Аудіоплеєр для просунутих поціновувачів музики & 8212; це Jetaudio. Програма має кілька незручний і складний інтерфейс, до того ж позбавлений російськомовного меню, на відміну від Clementine і AIMP.

Плейлисты в Jetaudio

Програма може підключитися до Інтернету, зокрема до You Tube, має зручну фонотеку і володіє різними корисними функціями. Основні з них &8212; обрізка аудіофайлів і запис музики онлайн. Цими можливостями не може похвалитися жодне з описаних в огляді додатків. До всього іншого Jetaudio має повноцінний еквалайзер, конвертор форматів і можливість створення текстів пісень.

Завантажити Jetaudio

Songbird

Songbird &8212; це досить скромний, але дуже зручний і інтуїтивний аудіоплеєр, коником якого є пошук музики в Інтернеті, а також зручна і логічна структуризація медіафайлів і плейлистів. Програма не може похвалитися перед конкурентами функціями редагування музики, візуалізаціями і наявністю звукових ефектів, зате має просту логіку процесів і можливість розширення функціоналу за рахунок додаткових плагінів.

Медиабиблиотека в Songbird

Завантажити Songbird

Розглянувши перераховані програми для відтворення музики, можна класифікувати їх під різні типи користувачів і завдань. Найбільш повні і функціональні & 8212; Jetaudio, Clementine і AIMP підійдуть абсолютно всім користувачам і задовольнять більшість потреб. Прості і мінімалістичні &8212; Windows Media Player, Songbird і Foobar2000 & 8212; для простого прослуховування пісень з жорсткого диска. Winamp & 8212; класика поза часом, яка підійде для любителів усіляких доповнень і професійних розширень функціоналу плеєра.

більше статей на цю тему: