deutsch
IC у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home
Додаткова інформація до стипендій DAAD на навчання для пошукачів за спеціальностями театральне мистецтво, режисура, танець та хореографія

1. Зазначені спеціальності можна вивчати в одному з державних або державно визнаних німецьких ВНЗ. Проте надання стипендії не означає автоматичного зарахування до ВНЗ.

2. Остаточний відбір пошукачів на стипендію здійснює спеціальна комісія DAAD, що складається з професорів ВНЗ відповідних спеціальностей.

3. Пошукачі зі спеціальностями театральне мистецтво, режисура та мюзікл мають дуже добре або бездоганно володіти німецькою мовою. Для пошукачів зі спеціальностями танець та хореографія допускається принаймні початковий рівень володіння німецькою мовою та добре володіння англійською мовою. Необхідно подавати сертифікати на знання мови.

4. Додатково до інших документів слід подавати наступне:

  а) Театральне мистецтво: відеозапис або DVD. На запису пошукач має представити себе (німецькою мовою), пояснити причину подання заяви та наміри щодо перебування у Німеччині (близько 5 хвилин). Після цього мають йти два рольових уривки по 5-10 хвилин кожний, один з яких може бути англійською мовою.

  б) Режисура: Відео/DVD з презентацією себе, як у пункті "театральне мистецтво"; після цього на відео/DVD мають бути задокументовані власні проекти, до яких може докладатися додатковий письмовий матеріал.

  в) Танець: Відео/DVD, на якому пошукач має представити себе (німецькою або англійською) та викласти причину подання заяви та наміри щодо перебування у Німеччині (приблизно 5 хвилин). Після цього повинен слідувати запис виконання двох танців (близько 10 хвилин): класичний (підготовче тренування) та сучасний (власний танець).

  г) Хореографія: Відео/DVD з презентацією себе, як у пункті "танець". Після цього має демонструватися власна хореографія тривалістю близько 15 хвилин.

  д) Мюзікл: Відео/DVD з презентацією себе, як у пункті "танець". Після цього мають демонструватися два фрагменти мюзіклів зі співом та танцем (близько 10 хвилин).

5. Зауваження: звукозаписи та відеозаписи мають відповідати прийнятим у Німеччині стандартам. Низькоякісні в технічному плані записи (освітлення, якість звуку) розглядатися не будуть.

6. Всі пошукачі мають довідатися про можливості навчання в німецьких ВНЗ та встановити контакт з обраним університетом. Як правило, допуск до навчання у німецькому ВНЗ надається після вступних іспитів / особистого представлення.

7. Пошукачі, які вже перебувають у Німеччині та вже розпочали навчання у німецькому ВНЗ, отримають можливість особисто з'явитися перед фаховою комісією під час відбору. Більш докладна інформація про це буде повідомлена після надходження заявки.

Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links