deutsch
IC у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home
Додаткова інформація для стипендій DAAD на навчання для іноземних випускників у галузі музики

Разом з роздрукованою першою сторінкою «Зведеної заяви», що генерується порталом DAAD, та рекомендацією, слід також надіслати поштою звуконосії або DVD, а також огляд представлених п'єс/уривків.

Кожен звуконосій повинен відповідати наступним вимогам:

1. Виконані твори на звуконосії повинні мати високий рівень складності. Для кожної частини має бути окремий трек.

2. Всі записи на момент заяви повинні бути зроблені не більше року тому та повинні мати найкращу якість звуку та технічну якість (не приймаються mp3,  AAC тощо). Якщо Ви використовуєте звукозаписуючі присторої з автоматичним регулюванням гучності (наприклад, Digcams, Zoom тощо), цю функцію слід відключити. Якщо через погану якість звукозапису не можна буде оцінити художні здібності пошукача, це призведе до виключення з конкурсу.

3. Звуконосії та носії зображень приймаються у формі аудіо-CD або DVD-відео. Аудіо-CD або DVD-відео повинні бути придатними до відтворення у звичайних плеєрах CD/ DVD.

4. Кожен звуконосій повинен містити напис з вказаним:

 • Прізвищем пошукача
 • Прізвищем композитора
 • Назвою твору.

5. Кожен звуконосій повинен містити заповнений формуляр з переліком зіграних п’єс, та наступні дані:

  • прізвище заявника
  • прізвище композитора
  • назву твору
  • дані по окремим частинам (один трек на кожну частину)
  • номери треків для вибору окремих творів та частин
  • тривалість окремих позицій
  • місце, де зроблений  запис
  • дату запису
  • позначення диску як CD або DVD.

Недотримання цих вимог може призвести до виключення з процесу відбору. При повторному поданні заяви слід подати нові записи.

Інструменталісти зі сфери серйозної музики повинні надати повні твори (не лише окремі частини!) з як мінімум трьох різних або важливих для спеціальності та запланованого навчання стильових епох. Один з творів повинен представляти новітню музику (після 1950 р.) (це не стосується інструменталістів в галузі старовинна музика). Якщо цих мінімальних критеріїв не буде дотримано, це призведе  до виключення з процесу відбору.

Інструменталісти джазового напрямку повинні представити як мінімум три п’єси різного характеру або різного темпу (напр. балада, швидка п’єса). На сольних партіях  пошукача слід вказати час виконання. В разі роботи з великим бендом радимо обрати трек з меншою кількістю виконавців (дует, тріо).

Пошукачі в галузі камерної музики та акомпанементу повинні додатково до трьох основних творів з фаху камерної музики чи акомпанементу також зіграти як мінімум один твір зі свого сольного фаху.
Учасники ансамблів або дуетів, що подають заяву на стипендію, повинні подати додатково до трьох основних творів (30 хвилин), також один твір у сольному виконанні.

Співаків просимо підготувати порівняно різноманітну програму  з трьох стильових епох, які, окрім цього, презентують оперу, пісню та концерт.

Загальна тривалість запису повинна становити: спів – від 20 хвилин, інструментальна гра – від 30 хвилин

Просимо звернути увагу, що ваша заява може бути розглянута лише в тому разі, якщо будуть виконані зазначені формальні вимоги щодо формальної відповідності та тривалості звукозаписів!

Особливі вимоги стосуються пошукачів  зі спеціальностями

А) Композиторське мистецтво
Вам слід подати власні композиції у формі партитур (будь ласка, у 4 екземплярах) та звукозаписи. Вам слід подати три партитури з різним складом музикантів. Твори повинні бути не старшими за 3 роки. На партитурах та звукозаписах повинна бути зазначена дата виконання. Щодо звукозаписів діють вимоги, зазначені в п. 3 та 4. Кандидати подають додатково перелік творів. В разі подання повторних заяв слід подавати нові композиції.

B) Диригентська майстерність та хормейстерська справа
Подається нещодавно зроблений DVD-запис з диригуванням (при записі DVD слід звернути увагу на сумісність з Windows Media Player або VLC Media Player), де показана як репетиція, так і виступ, обличчя виконавця слід по можливості повертати до камери, щоб була змога оцінити пошукача достатньою мірою. Твори, що диригуються, повинні представляти різні стильові епохи (напр. бароко, класику, оперу, модерн) та відповідати меті навчання. Обрана література повинна відповідати обраному типу навчання (диригування хором чи оркестром). Додатково слід подати запис з власною інструментальною грою. Диригентський виступ не повинен бути меншим за 15 хвилин.


Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK