deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home
Додаткова інформація для стипендій DAAD на навчання для іноземних випускників у галузі сценічного мистецтва (театральне мистецтво, постановка, танець, хореографія тощо)

Для зразків робіт, що подаються на DVD (важливо: DVD мають подаватися у трьох примірниках) разом з заявою, діють наступні вимоги:

  • Театральне мистецтво: пошукач повинен представити себе (німецькою мовою) і при цьому вказати причину подання своєї заяви та пояснити план перебування в Німеччині (5 хвилин). За цим повинні слідувати фрагменти акторської гри по 5-10 хвилин, один з яких може бути англійською мовою.
  • Постановка: самопрезентація, як вказано вище для театрального мистецтва; після цього слід задокументувати на DVD власні проекти, додатково можна також подати роздрукований матеріал (у паперовій формі у трьох примірниках як додаток до DVD).
  • Танець: пошукач повинен представити себе (німецькою або англійською мовою), пояснити причину подання своєї заяви та план перебування в Німеччині (5 хвилин). За цим повинні бути показані два фрагменти танцю (близько 10 хв.): класичний (розігрів), сучасний (власний танець).
  • Хореографія: самопрезентація, як вказано вище для танцю; за цим слід показати власну хореографію близько 15 хв.
  • Мюзикл: самопрезентація, як вказано згори у танці. За цим слід проспівати та протанцювати два вокальних твори з репертуару мюзиклів (близько 10 хв.).

Просимо звернути увагу: звуконосії та носії зображень повинні відтворюватись на комп'ютері. Записи з технічними проблемами (освітлення/якість звуку) до розгляду не приймаються.

Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK