deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home
Повторні запрошення колишніх стипендіатів DAAD

Мета:

Для підтримки контактів з Німеччиною колишні стипендіати DAAD по магістерських або аспірантських програмах тривалістю понад шість місяців, а також колишні стипендіати НДР, які щонайменше рік навчалися у Німеччині, можуть подавати заяву на програму повторних запрошень. Підтримка надається проектам, пов´язаним з дослідженнями або роботою у одному з державних або державно визнаних німецьких ВНЗ або науково-дослідних інститутів. Колишні стипендіати, які працюють поза межами науки, можуть подавати заяву на підтримку робочого перебування в іншій інституції в сфері економіки, управління, культури або медій.

Тривалість:

Тривалість наукового або робочого перебування складає, залежно від плану роботи, 1-3 місяці.

Розмір стипендії:

Щомісячна стипендія складає, залежно від наукового ступеня, 2000 євро для наукових співробітників (викладачів, доцентів, як правило, зі ступенем кандидата наук) та 2150 євро для професорів, у виключних випадках - 2300 євро.

Крім того, DAAD, як правило, сплачує певну суму на проїзд, якщо ці витрати не беруть на себе організації на батьківщині стипендіата або інша сторона.

Допомога на перебування членів сім´ї не надається.

Вимоги до пошукачів:

Подавати заяву на стипендію DAAD для повторних запрошень можуть вказані вище колишні стипендіати DAAD, які щонайменше 3 роки тому повернулися до своєї країни.

Найважливішим критерієм при відборі є переконливий та добре спланований науковий план досліджень або роботи під час перебування у Німеччині, узгоджений за змістом та часом з приймаючим колегою. Робочий план при перебуванні у ненаукових установах має розкривати довготривалий ефект професійної діяльності заявника, його вплив на формування суспільної думки, наприклад, завдяки запланованим публікаціям та/або посиленню співпраці з Німеччиною. Серед документів на заяву має бути письмове підтвердження від приймаючої сторони, яке чітко посилається на науковий або робочий план та у якому дається згода на надання підтримки намірам пошукача та виділення неоплачуваного рабочого місця у приймаючій установі.

Підтримка DAAD на наукове стажування або робоче перебування можлива не частіше одного разу на три роки.

Інформація, строки та можливості отримання консультації:

Прийом документів відбувається у Інформаційному центрі DAAD у Києві з 01.09.2013 до 15.11.2013; перебування можна планувати з 01.05. наступного року.
Консультацію стосовно програм DAAD Ви можете отримати в Інформаційному центрі DAAD у Києві або в лекторів DAAD.
Подання заяв безпосередньо до Бонну не можливе.

Документи для заяви на стипендію “Повторні запрошення для колишніх стипендіатів DAAD”:

1. Формуляр-заява DAAD (“Antragsformular für Forschungs-/ Arbeitsaufenthalte ausländischer Hochschullehrer“) (електронну версію Ви знайдете тут);
2. Автобіографія (Curriculum Vitae);
3. Список наукових праць;
4. Докладний та добре спланований науковий або робочий план у Німеччині, узгоджений з німецьким колегою за змістом та часом;
5. Календарний план (конкретні строки та зміст роботи стисло);
6. Запрошення від німецького колеги;
7. Копія диплому кандидата наук.

Увага! Документи мають бути подані у трьох наборах, кожен у вказаному порядку.
Неповний набір документів для заяви не розглядається.
Вимоги до документів Ви знайдете тут.

Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links