deutsch
IC у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home
Спеціальна програма "Стипендії Ляйбніц-DAAD для аспіратнів та молодих науковців з науковим ступенем"

Стипендії пропонують можливість високомотивованим та висококваліфікованим випускникам, аспірантам та молодим науковцям зі ступенем провести дослідження у одному з інститутів ім. Ляйбніца. Кандидати мають орієнтуватися на галузі досліджень можливого приймаючого інституту. Очікується, що кандидати належать до найкращих у своїй категорії.

Стипендія надається на період від 12 до 36 місяців. Можливий також захист дисертації в Німеччині. Заяву на стипендію "DAAD-Ляйбніц" необхідно подавати до інформаційного центру DAAD у Києві. Заяви, надіслані до DAAD у Бонні не можуть розглядатися.

Останній строк подання документів - до 01. грудня 2006.

Перелік Інститутів ім. Ляйбніца, що беруть участь у цій програмі, та їхні пропозиції на 2006/2007 рік Ви знайдете в "Актуальних пропозиціях".

До ассоціації ім. Ляйбніца входять 84 позауніверситетські дослідні інститути та невеликі дослідні інституції. Інститути ім. Ляйбніца є міждисциплінарними та поєднують фундаментальні та прикладні дослідження високого рівня. Вони мають велику вагу в науковому світі. Докладну інформацію про асоціацію ім. Ляйбніца та всі її інститути Ви знайдете на веб-сторінці www.leibniz-gemeinschaft.de

Мета

Програма "Стипендії DAAD-Ляйбніц" надає можливість іноземним молодим вченим та науковцям виконати дослідницький проект або підвищити кваліфікацію та пройти стажування у одному з інституів ім. Ляйбніца. Стипендії фінансуються задіяними інститутами ім. Ляйбніца та надаються згідно із загальними правилами DAAD. Інститути, що беруть участь у цій програмі, та їхні пропозиції на 2007 рік Ви знайдете в "Актуальних пропозиціях".

Стипендії та їхня тривалість

Тип А - Аспірантура в Німеччині (Ph.D.) (максимально 36 місяців)

Тип В - Дослідницький проект з метою захисту дисертації в своїй країні (від 12 до 24 місяців)

Тип С - Дослідницький проект для науковців зі ступенем (від 12 до 24 місяців).

Стипендії надаються спочатку на 12 місяців. Подовження стипендії залежить від того, чи підтвердить приймаючий інститут успішне завершення попереднього періоду.

Розмір стипендії

Тип A/B - Щомісячна стипендія складає щонайменше 975 євро, додатково сплачується єдиноразова допомога на проїзд та медична страховка. При необхідності сплачується допомога на перебування членів сім´ї.

Тип С - Щомісячна стипендія складає 1.840 євро; фінансування інших витрат не передбачене.

Вимоги до пошукачів

 • Подавати заяву на стипендію DAAD-Ляйбніц можуть висококваліфіковані випускники ВНЗ, які найпізніше на початку стипендії матимуть диплом спеціаліста або магістра (тип А або В) або вже мають диплом кандидата наук (тип С).
 • Найважливішим критерієм при відборі є попередні досягнення у навчанні або проведенні досліджень у одній з запропонованих інститутами ім. Ляйбніца дослідницькій галузі .
 • Від пошукачів вимагається знання англійської мови (необхідно додати сертифікат TOEFL: 550/217); приймаючий інститут ім. Ляйбніца вирішує, чи необхідна підтримка двомісячних курсів з німецької мови.
 • Аспірантам, які планують захист дисертації в своїй країні (тип В), необхідно подати підтвердження їхнього зарахування до аспірантури у себе на Батьківщині.
 • Вік пошукачів на стипендію типу А не має перевищувати 32 роки. Пошукачі на стипендію типу В не можуть бути старшими за 36 років на момент подання документів. Вік пошукачів на стипендію типу С не може перевищувати 42 роки.
 • Додаткова інформація для медиків: документом, що підтверджує закінчення ВНЗ, вважається еквівалент до німецької апробації (ліцензії на здійснення лікарської практики), тобто свідоцтво про семирічну освіту за фахом, а також дозвіл на здійснення лікарської практики в своїй країні.

  Документи для заяви на стипендію DAAD-Ляйбніц

  Формуляр-заява DAAD Application for a Leibniz-DAAD Fellowship 2006/2007;
  2. Автобіографія (Cьrricьlьm Vitae);
  3. Список публікацій разі наявності;
  4. Обгрунтування поданої заяви та вибору певної провозиції інституту ім. Ляйбніца;
  5. Резюме магістерської роботи або дисертації (максимально 3 сторінки),
  6 . Рекомендаційні листи від двох українських професорів / доцентів з основної спеціальності, які дають інформацію щодо наукових здібностей пошукача та ставлення професора. Листи є конфіденційними і мають подаватися у закритих конвертах;
  8 . Посвідчення про освіту:
  а) диплом з додатком - ксерокопія;
  б) переклад диплома та додатка;
  в) диплом кандидата наук (в разі наявності);
  г) переклад диплома кандидата наук;
  д) пояснення системи оцінок в Україні;
  9 . Документ про знання англійської мови.
  10 . Інше (відзнаки тощо).

  Увага! Документи мають бути подані у вказаному порядку.
  Неповний набір документів для заяви не розглядається. Всі документи подаються до інформаційного центру DAAD Києві.

  Від пошукачів не вимагається встановлювати контакт з обраним інститутом ім. Ляйбніца, очікується, що кандидати ознайомилися з дослідницькою спеціалізацією можливого приймаючого інституту.
  Вимоги до документів Ви знайдете тут.


 • Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
  DAAD Links