deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home

Подання заявок онлайн

Формуляр-заяву DAAD слід заповнити персональними даними, необхідними для подальшої обробки. Заповнений в режимі online формуляр слід роздрукувати у необхідній кількості, підписати і разом з іншими необхідними в рамках програми документами подати до Інформаційного центру DAAD у Києві.

Конкретний перелік документів, які необхідно подати разом з роздрукованим бланком, знаходиться в описі обраної стипендійної програми. Докладну інструкцію по заповненню електронного формуляра українською мовою можна завантажити тут:

Ми радимо Вам роздрукувати інструкцію перед початком роботи, уважно вивчити її та тримати поряд під час заповнення формуляра.

Беріться за заповнення електронного формуляра лише тоді, коли Ви з´ясуєте всі питання, пов´язані зі стипендійною програмою, що Вам підходить, та всім пакетом необхідних в друкованому вигляді документів.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що збереження даних в електронному формулярі можливе лише тоді, коли він повністю заповнений. Це означає, що частково заповнений формуляр не можна зберігати для подальшого вводу інформації. Сеанс роботи автоматично завершується, якщо протягом години до формуляра не вводилися дані! Тому ми наполегливо радимо перед початком заповнення уважно переглянути всі питання традиційного універсального формуляра (або ж формуляра для літніх курсів) та підібрати всі необхідні для відповіді на них документи (напр., біографію, дипломи, запрошення тощо).

Заповнений електронний формуляр заявки Вам слід роздрукувати в форматі PDF (документ створюється автоматично після натиснення відповідного посилання), наклеїти фотокартку, підписати його та докласти до інших необхідних в рамках Вашої стипендійної програми документів, які слід в необхідній кількості екземплярів подати до Інформаційного центру DAAD у Києві!

Для того, щоб роздрукувати електронний формуляр, Вам необхідно встановити на комп´ютері програму Acrobat Reader 6.0. Якщо ця програма у Вас ще не встановлена, слід завантажити її за цією адресою та встановити перед початком заповнення формуляра.

Збереження та обробка Ваших даних проводиться у повній відповідності до німецького «Закону про захист даних» («Bundesdatenschutzgesetz»).

Ви готові?

Тоді натисніть для початку заповнення формуляра посилання:

Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK