deutsch
IC у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home

Правила заповнення електронного формуляра заяви англійською мовою

 1. Найзручнішим браузером для заповнення формуляра є остання версія Mozilla Firefox, хоча можна користуватися і сучасними версіями Internet Explorer та Netscape Navigator. На комп´ютері має бути встановлений Acrobat Reader не нижче 6 версії. Завантажити його можна тут.
 2. При вході в систему браузер видасть запит від системи безпеки. Для того, щоб продовжити роботу, натисніть «Так».
 3. Електронний формуляр заявки заповнюється виключно англійською мовою. Використання кирилиці не припускається (в т.ч. і службових знаків, напр., «№»).
 4. На стартовій сторінці формуляра введіть точну назву програми англійською мовою так, як вона позначається тут www.daad.de/deutschland/stipendium/datenbank/en/12359-scholarship-database.
 5. Далі послідовно заповнюйте всі 5 розділів формуляра. Зафарбований чотирикутник свідчить про остаточне заповнення розділа. Поля, помічені (*), є обов´язковими для заповнення.
 6. Після заповнення кожного розділу натискайте на посилання save, а щоб перейти до заповнення подальших розділів, натискайте back to overview. Зберігати дані (save) слід перед тим, як Ви перейдете до огляду (overview)! В іншому разі вони будуть загублені.
 7. 7.1. В Розділі 1: Personal Details:
  Тим, в кого є закордонний паспорт, ім´я та прізвище слід вводити відповідно до нього.
  7.2. В Розділі 1: Correspondence address:
  В полі Street в разі наявності обов?язково вказується також номер будинка та квартири. Адреса не перекладається, а пишеться українською мовою латинськими літерами (наприклад, vul. Holovna 1, kv. 1).
 8. Рекомендації до Розділу 2 Previous Studies :
  8.1. В пункті Higher Education Entrance Qualification в полі Type of final qualification вписуйте school-leaving certificate, в полі Type of final qualification (actual original name of qualification) – Atestat Zrіlosti, а в полі Result(s)/Grade(s) – середній бал атестату.
  8.2. В пункті University Studies в полі Name of University/place внести спочатку назву міста, потім ВНЗ через кому. Приклад: Kiev, National Shevchenko-University. В тому разі, якщо Ви вчитеся/закінчили більш, ніж один ВНЗ, то найостанній ВНЗ має знаходитися в найверхній графі Current/Last University (attended).
 9. Після завершення заповнення (всі чотирикутники повністю зафарбовані) внизу сторінки з´является посилання Send application. Його слід натиснути, за необхідності ще раз перевіривши всі введені дані.
 10. Потім завантажіть формуляр в форматі PDF, натиснувши на посилання Open PDF Document, збережіть його на жорсткому диску комп´ютера або іншому носії інформації (флеш-карта, дискета, CD тощо), роздрукуйте, наклейте фотокартку та підпишіть.
  Увага! Вносити зміни до роздрукованої версії формуляру не можливо! Для зміни інформації у Вашій заявці онлайн слід повністю зареєструватися знову і отримати при цьому інший реєстраційний номер, попередній в такому разі не потрібно видаляти, його не буде взято до уваги.
 11. Докладіть роздрукований формуляр до комплекту документів, необхідних в рамках обраної Вами стипендійної програми та подайте у необхідній кількості екземплярів (див. умови програми) до Інформаційного центру DAAD у Києві.
Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK