deutsch
IC у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home

Правила заповнення електронного формуляра заяви німецькою мовою

 1. Найзручнішим браузером для заповнення формуляра є остання версія Mozilla Firefox, хоча можна користуватися і сучасними версіями Internet Explorer та Netscape Navigator. На комп´ютері має бути встановлений Acrobat Reader не нижче 6 версії. Завантажити його можна тут.
 2. При вході в систему браузер видасть запит від системи безпеки. Для того, щоб продовжити роботу, натисніть «Так».
 3. Електронний формуляр заявки заповнюється виключно німецькою мовою. Використання кирилиці не припускається (в т.ч. і службових знаків, напр., «№»).
 4. На стартовій сторінці формуляра введіть точну назву програми німецькою мовою так, як вона позначається тут www.daad.org.ua/de/stipendien.
 5. Далі послідовно заповнюйте всі 5 розділів формуляра. Зафарбований чотирикутник свідчить про остаточне заповнення розділу. Поля, помічені (*), є обов´язковими для заповнення.
 6. Після заповнення кожного розділу натискайте на посилання speichern, а щоб перейти до заповнення подальших розділів, натискайте zur Übersicht. Зберігати дані (speichern) слід перед тим, як Ви перейдете до огляду (Übersicht)! В іншому разі вони будуть загублені.
 7. 7.1. В Розділі 1: Persönliche Angaben
  Тим, в кого є закордонний паспорт, ім´я та прізвище слід вводити відповідно до нього.
  7.2. В Розділі 1: Korrespondenzanschrift
  В полі Straße в разі наявності обов?язково вказується також номер будинка та квартири. Адреса не перекладається, а пишеться українською мовою латинськими літерами (наприклад, vul. Holovna 1, kv. 1).
 8. Рекомендації до Розділу 2 Bisheriges Studium:
  8.1. В пункті Hochschulreife в полі Art des Abschlussexamens вписуйте Reifezeugnis, в полі Art des Abschlussexamens (Originalbezeichnung) – Atestat Zrіlosti, а в полі Ergebnis – середній бал атестату.
  8.2. В пункті Hochschulstudium в полі Name der Hochschule/Ort внести спочатку назву міста, потім ВНЗ через кому. Приклад: Kiew, Nationale Schewtschenko-Universität. В тому разі, якщо Ви навчаєтеся/закінчили більш, ніж один ВНЗ, то останній ВНЗ має знаходитися в верхній графі Derzeit/Zuletzt besuchte Hochschule.
  8.3. В пункті Hochschulstudium в полі Zurzeit tätig an слід вказати місто і місце роботи / навчання на теперішній момент, а також посаду / статус.
  8.4. В пункті Hochschulstudium в полі Abgelegte Hochschulexamen вказуються випускні іспити, Bezeichnung des Examens - назва диплому.
  8.5. В пункті Hochschulstudium в полі Vor Stipendienantritt noch beabsichtigte Examen студенти 4 та 5 курсу мають вказувати "захист диплома бакалавра / спеціаліста / магістра" і орієнтовну дату отримання диплома (можна лише місяць і рік).
 9. Після завершення заповнення (всі чотирикутники повністю зафарбовані) внизу сторінки з´является посилання Antrag absenden. Його слід натиснути, за необхідності ще раз перевіривши всі введені дані.
 10. Потім завантажіть формуляр в форматі PDF, натиснувши на посилання PDF Dokument öffnen, збережіть його на жорсткому диску комп´ютера або іншому носії інформації (флеш-карта, дискета, CD тощо), роздрукуйте, наклейте фотокартку та підпишіть.
  Увага! Вносити зміни до роздрукованої версії формуляру не можливо! Для зміни інформації у Вашій заявці онлайн слід повністю зареєструватися знову і отримати при цьому інший реєстраційний номер, попередній в такому разі не потрібно видаляти, його не буде взято до уваги.
 11. Докладіть роздрукований формуляр до комплекту документів, необхідних в рамках обраної Вами стипендійної програми, та подайте у необхідній кількості екземплярів (див. умови програми) до Інформаційного центру DAAD у Києві.
Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK