deutsch
IC у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Home

Правила заповнення електронного формуляра заяви на стипендію "Літні курси у німецьких ВНЗ"
німецькою мовою

 1. Найзручнішим браузером для заповнення формуляра є остання версія Mozilla Firefox, хоча можна користуватися і сучасними версіями Internet Explorer та Netscape Navigator. На комп´ютері має бути встановлений Acrobat Reader не нижче 6 версії. Завантажити його можна тут.
 2. При вході в систему браузер видасть запит від системи безпеки. Для того, щоб продовжити роботу, натисніть «Так».
 3. Електронний формуляр заявки заповнюється виключно німецькою мовою. Використання кирилиці не припускається (в т.ч. і службових знаків, напр., «№»).
 4. На стартовій сторінці формуляра введіть назву програми німецькою мовою так, як вона позначається тут www.daad.org.ua/de/stipendien.
 5. Далі послідовно заповнюйте всі 4 розділи формуляра. Зафарбований чотирикутник свідчить про остаточне заповнення розділа. Поля, помічені (*), є обов´язковими для заповнення.
 6. Після заповнення кожного розділу натискайте на посилання speichern, а щоб перейти до заповнення подальших розділів, натискайте zur Übersicht. Зберігати дані (speichern) слід перед тим, як Ви перейдете до огляду (Übersicht)! В іншому разі вони будуть загублені.
 7. 7.1. В Розділі 1: Persönliche Angaben
  Тим, в кого є закордонний паспорт, ім´я та прізвище слід вводити відповідно до нього.
  7.2. В Розділі 1: Korrespondenzanschrift
  В полі Straße в разі наявності обов´язково вказується також номер будинка та квартири. Адреса не перекладається, а пишеться українською мовою латинськими літерами (наприклад, vul. Holovna 1, kv. 1).
 8. Рекомендації до Розділу 2 Bisheriges Studium:
  8.1. В пункті Hochschulreife в полі Originalbezeichnung вписуйте Atestat Zrіlosti, а в полі Note – середній бал атестату.
  8.2. В пункті Hochschulstudium в полі Name der Hochschule/Ort внести спочатку назву міста, потім ВНЗ через кому. Приклад: Kiew, Nationale Schewtschenko-Universität.
 9. До Розділу 3 Deutschkenntnisse und Angaben zum gewünschten Sprachkurs: будь ласка, обов´язково вкажіть два літні курси (перед цим слід ознайомитися на сайті університету з умовами участі у мовному курсі та впевнитися, що він Вам підходить, в тому числі по ціні)!. У графі Kursort слід вписати місто на назву університету (можна скорочено).
 10. Після завершення заповнення (всі чотирикутники повністю зафарбовані) внизу сторінки з´является посилання Antrag absenden. Його слід натиснути, за необхідності ще раз перевіривши всі введені дані.
 11. Потім завантажіть формуляр в форматі PDF, натиснувши на посилання PDF Dokument öffnen, збережіть його на жорсткому диску комп´ютера або іншому носії інформації (флеш-карта, дискета, CD тощо), роздрукуйте, наклейте фотокартку та підпишіть.
  Увага! Вносити зміни до роздрукованої версії формуляру не можливо! Для зміни інформації у Вашій заявці онлайн слід повністю зареєструватися знову і отримати при цьому інший реєстраційний номер, попередній в такому разі не потрібно видаляти, його не буде взято до уваги.
 12. Докладіть роздрукований формуляр до комплекту документів, необхідних в рамках обраної Вами стипендійної програми та подайте до Інформаційного центру DAAD у Києві.
Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK