deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Diese Seite zu den Favouriten hinzufügen
Diese Seite drucken
Logo
Home

Ярмарок вищих навчальних закладів Німеччини у Києві 9.-10.10.2007

9 та 10 листопада 2007 року у Києві вперше відбувся освітній ярмарок вузів Німеччини, який спільно організували DAAD та Консорціум вузів GATE Germany.
Такий «Тур підтримки», під час якого представники університетів та дослідницьких установ Німеччини представляють свої навчальні та дослідницькі програми, вже багато років проводиться в Росії. В Києві на дводенному Ярмарку в готелі «Русь» були представлені близько 25 німецьких інституцій, поряд з DAAD були також представлені Посольство ФРН, Гете-Інститут, Центральне управління у справах освіти за кордоном ФРН (ZfA). За день до Ярмарку гості з Німеччини відвідали Національний університет ім. Т. Шевченка, та Національний технічний університет «КПІ».

Більш ніж 2 тис. відвідувачів, здебільшого студенти вузів Києва, перетворили Ярмарок на велику подію та одночасно на перший успіх для представників вузів, що приїхали з Німеччини, вони з задоволенням повідомили про цілеспрямовані та змістовні запити відвідувачів Ярмарку. Гості Ярмарку цікавились німецько- та англомовними магістерськими програмами, програмами літніх та мовних курсів, а також дисертаційними програмами. Найбільший інтерес викликали гуманітарні та соціальні науки, а також економіка. Великим попитом користувались також інженерні та природничі науки.

Вузи Німеччини пропонують різноманітні навчальні програми з усіх спеціальностей, тісний зв’язок між теорією та практикою, відмінну якість досліджень і викладання та високий ступінь інтернаціоналізації. Перебування в Німеччині з метою навчання чи проведення досліджень є дуже корисним для розвитку власної компетенції та особистості. Всі зацікавлені можуть відразу подати заявку у вуз Німеччини для отримання допуску до навчання, проте для цього потрібно отримати вичерпну інформацію про умови надання цього допуску. Це можна зробити напряму у обраному вузі, або на загальних сторінках в інтернеті, таких як www.Study-in.de або www.inobis.de. В міжнародному порівнянні – особливо з Великобританією та США – навчання в Німеччині не є дорогим; також існує велика кількість стипендій, і варто довідатись про таку можливість докладніше.

За стендом DAAD відвідувачі змогли отримати інформацію про стипендійні програми та довідатись від колишніх стипендіатів DAAD про їхні враження.
Також всі німецькі організації розповіли зацікавленим відвідувачам про себе під час півгодинних доповідей. Культурні посередницькі організації, що представлені у Києві, такі як DAAD, Гете-Інститут, ZfA, а також німецькі фонди, об’єднали свої зусилля, щоб сприяти розвитку німецької мови та культури в Україні та запросити до Німеччини з освітньою метою якомога більше кваліфікованих та мотивованих українок та українців. Посольство ФРН було представлене на виставці власним стендом, щоб мати змогу інформувати про актуальні умови в’їзду та отримання візи у Німеччину. 9 листопада Ярмарок відкрили постійна представниця Посла ФРН пані Сузанна Шютц, та керівник німецької делегації від DAAD у Бонні пан д-р Ґреґор Берґгорн.

Дуже вдалий перебіг Ярмарку, велика кількість відвідувачів, хороша співпраця з усіма німецькими та українськими партнерами в Україні та значення України як партнера призвели до того, що цей перший німецький освітній Ярмарок не був останнім ... до зустрічі восени 2008!

д-р Зіґберт Клее, ІЦ DAAD у Києві

 

Команда на стенді DAAD
Команда на стенді DAAD
Німецька мова стає у пригоді... і це цікаво
Німецька мова стає у пригоді... і це цікаво
Брошури - це добре, але консультації краще
Брошури - це добре, але консультації краще
Дослідження завжди інтернаціональні
Дослідження завжди інтернаціональні
Групова консультація для зацікавлених в галузі техніки
Групова консультація для зацікавлених в галузі техніки
Німеччина повертається своїм найпривабливішим боком
Німеччина повертається своїм найпривабливішим боком
Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK