deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Інформаційні заходи
Мовні тести
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Diese Seite zu den Favouriten hinzufügen
Diese Seite drucken
Logo
Home

Інформаційний захід Інформаційного центру DAAD у Києві в школі 239

06.03.2007 з 09.30 до 11.00 Інформаційний центр DAAD у Київі на запрошення вчительок від ZfA у Києві пані Гох та пані д-р Кьонеке провів у школі № 239 Інформаційний захід на тему "Навчання в Німеччині" та всіх пов´язаних з цим питань, який відвідали багато школярів. Крістіан Акс, координатор ZfA у Києві, також супроводжував цей захід.

На заході були присутні майбутні випускники з усіх трьох київських шкіл DSD (DSD=диплом з німецької мови), разом близько 60 осіб. Інформаційний центр DAAD розпочав зустріч з показу 15-хвилинного відео-роліку "Навчання в Німеччині", Софія Сакач доповіла про відповідні стипендійні програми, а д-р Андреас Умланд та д-р Мартін Зандгоп розповіли про DAAD, про особливі можливості для випускників з DSD та про можливості навчання у Німеччині.

З Університету Ерланген-Нюрнберг був запрошений Мартін Ленерт, який сьомий семестр вивчає економіку (спеціалізація - міжнародний менеджмент) і який зробив цікаву доповідь про студентське життя в Німеччині: чи дійсно можна прожити на 500 євро в місяць? Як живуть іноземці серед інших студентів в Університеті Ерланген? Чи дійсно навчання в Німеччині вимагає набагато більше самостійності, ніж у Україні?

Багато запитань, які пролунали з боку школярів, засвідчили їх жвавий інтерес до цієї теми. І ми дуже раді, що за один день змогли зустріти та поінформувати так багато кваліфікованих учнів, які мають інтерес до навчання у Німеччині. Відтепер назва "DAAD" буде для школярів не лише просто назвою, але першою конкретною адресою, за якою вони зможуть отримати інформацію про навчання в Німеччині, також і у майбутньому!

Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK