deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Інформаційні заходи
Мовні тести
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Diese Seite zu den Favouriten hinzufügen
Diese Seite drucken
Logo
Home

Інформаційний захід Інформаційного центру DAAD у Києві, Гете-Інституту у Києві та Посольства Німеччини у Києві 29.09.2006 у Києві

Ваші знання та досвід, які Ви здобудете під час стажування у Німеччині,
вкрай потрібні Батьківщині, передусім для майбутньої інтеграції
України в Європейський освітній та науковий простір“

Колишній стипендіат DAAD проф. Михаленков

29.09.2006 у другій половині дня Інформаційний центр (ІЦ) DAAD у Києві, Гете-Інститут у Києві та Посольство Німеччини у Києві вперше провели спільний інформаційний захід на тему "Навчання в Німеччині". Інформаційний центр DAAD скористався цією нагодою також, щоб повідомити про значні зміни в сфері освіти та науки, які відбулися за останні роки в Німеччині і стосуються іноземних студентів.

Присутність на заході майже 300 відвідувачів переважно з київських ВНЗ, які щільно заповнили зал, та їхній інтерес до освітлюваних тем перевищили всі очікування організаторів заходу.

Вернер Вьолль, заступник директора Гете-Інституту та керівник мовного відділу, привітав гостей і зробив доповідь про мовні передумови для навчання в Німеччині. Він представив огляд різних іспитів з німецької мови. Оскільки іспит TestDaF посідає серед них одне з головних місць, керівник нещодавно знову відкритого TestDaF-центру д-р Світлана Іваненко (Національний педагогічний університет ім. Драгоманова) повідомила, що цей тест тепер можна скласти і в Києві.

Керівник ІЦ у Києві д-р Мартін Зандгоп поінформував присутніх щодо можливостей академічного стажування у Німеччині, зі стипендією чи без неї. Головну увагу він приділив інновативним навчальним та дослідним програмам для випускників та аспірантів, але зупинився і на можливих мотиваційних причинах провести частину свого навчання в Німеччині. Найважливішою причиною є привабливість Німеччини як країни для навчання та високий академічний рівень німецьких освітніх та дослідних програм.

Випускникам добре відомо, що після стажування в Німеччині вони матимуть чудові професійні та кар´єрні шанси в Україні.

Наприклад, Віра, 22 роки: вона вивчає право в Дніпропетровському гірничому університеті і цікавиться програмою DAAD/OSI. По програмі DAAD/OSI вона може отримати ступінь магістра в німецькому університеті і потім працювати в Україні в ООН або іншій міжнародній організації. З багатьох стипендійних програм DAAD Анна, 19 років, цікавиться стипендією на літні курси (HSK), щоб покращити свої знання німецької мови. Зараз вона лише починає своє навчання в університеті, але планує пізніше пройти стажування в Німеччині.

Софія Сакач, координатор програм в ІЦ у Києві, розповіла про стипендії, можливості фінансової підтримки та умови участі у конкурсі.

Двоє співробітників Посольства Німеччини доповіли про процедуру отримання візи для українських студентів.

Після пленарних доповідей у другій частині заходу відвідувачі мали нагоду отримати індивідуальні консультації щодо мовних тестів, освітніх та наукових програм в Німеччині та візових передумов, чим вони охоче скористалися.

В приміщенні, де проводив консультації ІЦ DAAD, було три окремі столи для консультацій на різні теми. Біля першого столу Софія Сакач надавала консультації щодо стипендій DAAD, біля другого столу д-р Зігберт Клее, лектор DAAD у Одесі, інформував щодо навчальних програм у Німеччині, біля третього столу д-р Інгмар Бредіс, фаховий лектор DAAD у Києві, консультував щодо міжнародних аспірантських та дослідних програм.

Успіх цього інформаційного заходу є свідченням великого інтересу та необхідності у подібних заходах і за ним обов´язково послідують наступні.

Жаніна Льопер, мовна асистентка DAAD в Могилянській академії у 2006/07 році.

Організатори Гете-Інститут у Києві, ІЦ DAAD у Києві, Німецьке посольство у Києві
Організатори Гете-Інститут у Києві, ІЦ DAAD у Києві, Німецьке посольство у Києві
Відвідувачі Інформаційного заходу
Відвідувачі Інформаційного заходу
Біля консультаційного столу до міжнародних освітніх програм
Біля консультаційного столу до міжнародних освітніх програм
Біля консультаційного столу
Біля консультаційного столу
Індивідуальні консультації щодо аспірантури в Німеччині
Індивідуальні консультації щодо аспірантури в Німеччині
Дві студентки цікавляться стажуванням у Німеччині
Дві студентки цікавляться стажуванням у Німеччині
Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK