deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Інформаційні заходи
Мовні тести
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Diese Seite zu den Favouriten hinzufügen
Diese Seite drucken
Logo
Home

Ярмарок ВНЗ Німеччини. Київ 2009

Освітня виставка GATE Germany цього року відбулася в Україні втретє. На превелику радість Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та університетів, що брали участь у виставці, протягом двох днів захід відвідало понад 1 600 учасників, з яких зареєструвалося понад 1 400 осіб.  

Те, що виставка проходила під час «Днів німецької науки в Україні 2009», які організовує Посольство Німеччини в Україні, суттєво посприяло поширенню інформації про неї серед громадськості.  

Заздалегідь організована медіа-компанія з рекламою в університетах, в Інтернеті, в газетах та на окремих станціях метрополітену викликала великий інтерес до цього заходу.  

Цього разу виставка проходила у готелі «RadissonSAS», що розташований у центральній частині міста. Виставку відкрили новий референт Відділу культури Посольства Німеччини в Україні, пан Гаральд Геррманн та керівник Інформаційного центру DAAD у Києві пан д-р Зіґберт Клее. З української сторони виступив д-р В’ячеслав Тимохін, директор Українського державного центру міжнародної освіти.  

Серед відвідувачів виставки найбільш представленою була вікова група від 17 до 20 років (664). Наступною стала група від 21 до 24 (502). 796 зареєстрованих учасників - це студенти бакалаврату. З них переважна частина (690) - студенти-першокурсники. Крім того, виставку відвідало 190 випускників, 252 аспірантів та кандидатів наук, 61 професор та 40 науковців.  

Найбільша кількість гостей (1 295) вказали, що володіють англійською мовою найкраще, 859 – німецькою та 108 – французькою, що дозволяє більшості з них без усяких проблем навчатися в Німеччині: німецькі ВНЗ пропонують не тільки німецькомовні програми, а також все більше магістерських англомовних програм, переважно з природничих, інженерних, економічних спеціальностей.   

Фаховий розподіл учасників показав наступні результати: гуманітарні та соціальні науки – 398, економічні науки і менеджмент – 393, ІТ – 190, математичні та інженерні науки – 188, природничі науки – 145.  

Найголовнішою причиною приходу на виставку відвідувачі вказали зацікавленість до навчання у бакалавраті та магістратурі (1203), а також перебування з метою проведення досліджень (298) та навчання у аспірантурі (87).  

Гості виставки буле добре підготовлені та мали конкретні запитання стосовно освіти у Німеччині. На заході можна було проконсультуватися з представниками різноманітних німецьких ВНЗ, Посольства Німеччини, Гете-Інституту, Інституту TestDaF, Фахової спілки «Німецька мова як іноземна» FaDaF e.V., а також з представниками Центрального управління у справах освіти за кордоном ФРН (ZfA).    

Програма доповідей та відвідування стендів дозволили отримати вичерпні відповіді на актуальні питання по темі.  

Виставка ВНЗ  Німеччини вже стала доброю традицією і буде проводитись також у жовтні наступного року як незалежна освітня виставка в Україні.  

Д-р Зігберт Клее – керівник Інформаційного центру DAAD у Києві


На ярмарку було достатньо можливостей...

... зареєструватися в організатора - DAAD
Відвідувачі Інформаційного заходу
... докладно ознайомитися з інформаційними матеріалами
Біля консультаційного столу до міжнародних освітніх програм
... поставити конкретні запитання
Біля консультаційного столу
... отримати докладні консультації
Індивідуальні консультації щодо аспірантури в Німеччині
... зустріти багато однодумців
Дві студентки цікавляться стажуванням у Німеччині
... познайомитися та поспілкуватися
Мапа сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK