deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Studieren und Forschen in Deutschland Home

Диплом з німецької мови ІІ рівня від Конференції міністрів культури (DSD-ІІ) можна отримати у представництвах німецьких шкіл за кордоном, а також у іноземних - як в державних, так і - навчальних закладах по всьому світу, які отримали дозвіл на видачу дипломів від Центральної комісії з присвоєння дипломів DSD Конференції міністрів культури - комісії, що складається з представників Федерації та земель.

Передумовою для отримання такого дозволу є, серед іншого, підтвердження 1200-1600 годин викладання німецької у щонайменше семи класах, що слідують один за одним - для представництва німецької школи за кордоном, та щонайменше п´ять років безперервного викладання мови у країнах Центральної та Східної Європи та країн СНД через іншу систему освіти та, як правило, більшу кількість годин німецької на тиждень. Йдеться про державний іспит, який проводиться під головуванням надісланого з Німеччини викладача з правом викладання німецької або іншої сучасної іноземної мови на рівні "Sekundarstufe-II". Письмова частина іспиту перевіряється та оцінюється централізовано в Німеччині.

Диплом з німецької мови є свідоцтвом про наявність необхідних для вступу до німецького ВНЗ знань німецької мови. Його значення полягає в тому, що він є мірилом для всіх інших сертифікатів з німецької мови як іноземної, еквівалентність з DSD яких має перевірятися та засвідчуватися. Диплом з німецької мови від Конференції міністрів культури на сьогодні видається у 50 країнах.

Докладніше про II рівень Диплому з німецької мови від КОнференції міністрів культури (DSD-II) Ви дізнаєтеся за адресою http://www.dasan.de/j/daf/prьefungen/prьef_dsd.htm в Інтернеті.

(Текст коротної інформації, укладений на 187. З´їзді Центральної комісії з присвоєння дипломів DSD Конференції міністрів культури 27.11.2002)

DAAD Partner
Карта сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK