deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Studieren und Forschen in Deutschland HomeВи можете самі перевірити свої знання німецької, написати тест на встановлення рівня володіння мовою або скласти мовний іспит на отримання сертифікату.
Тести для самостійної перевірки та тести на встановлення рівня володіння мовою для самооцінки Ви можете знайти в Інтернеті, у різних підручниках або в інституціях, що пропонують мовні курси. Мовні інститути також часто пропонують тести на встановлення рівня володіння мовою для того, щоб визначити, на який рівень курсу скерувати учасників.
Мовні іспити на отримання сертифікату з німецької мови як іноземної пропонуються Гете-Інститутом, вечірніми загальноосвітніми курсами (Volkshochschulen), ВНЗ, Тестовими інститутами, як Центр TestDaF, або ліцензованими тестовими та екзаменаційними центрами в Німеччині та за кордоном.

Іспити з німецької мови для допуску до навчання у ВНЗ
Якщо Ви хочете навчатися в Німеччині, Ви маєте довести відповідний рівень володіння німецькою мовою (виключенням до цього правила є "міжнародні програми" та деякі магістерські програми).
Ви можете підтвердити свої знання німецької за допомогою тестів та іспитів у Вашій країні або в Німеччині. Для отримання допуску до навчання достатніми вважаються наступні документи :

Ви можете не складати іспит на знання німецької мови для допуску до навчання у ВНЗ, якщо Ви вже успішно склали один з наступних іспитів:

Подальшу інформацію Ви знайдете тут.

Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, які було розроблено за ініціативою Європейської ради, мають на меті встановити загальні вимоги та досягти більшої прозорості у вивченні іноземних мов серед країн-членів ЄС.
Вам пропонується огляд рівнів за загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти та їх відповідність до іспитів з німецької мови.
Спілка фахівців з німецької мови як іноземної пропонує огляд міжнародно визнаних іспитів з німецької мови як іноземної.

DAAD Partner
Карта сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK