deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Studieren und Forschen in Deutschland Home

Видавництва та навчальні матеріали в Німеччині

Освіта онлайн, спільна веб-сторінка великих німецьких видавництв навчальних посібників:
www.b-o.de

Видавництво Cornelsen Verlag пропонує широкий асортимент продукції шкільних підручників та мультимедійного програмного забезпечення. У програмі Cornelsen International є також навчальні та методичні посібники з німецької мови як іноземної:
www.cornelsen.de

Назва Duden говорить сама за себе. У видавництві відомого словника є також інші стандартизовані довідники:
www.duden.de

Видавництво Duden-Verlag пропонує також консультації з усіх питань, що стосуються німецької мови. Мовні консультації від Duden можна отримати по телефону (платно). Можна також підписатися на безкоштовне інформаційне видання з мовними консультаціями Duden-Sprachberatung:
www.duden.de/service/sprachberatung/sprachberatung.html

Видавництво Hueber-Verlag-Verlag видає книжки іноземними мовами, воно пропонує навчальні матеріали для всіх напрямків фаху "Німецька мова як іноземна". Видавництво пропонує широкий вибір друкованих матеріалів, аудіо- та відеокурсів, CD-ROM для самостійного вивчення мови, крім того, зараз розробляється курс онлайн:
www.hueber.de

Група видавництв Klett-Verlag, що представлена в Німеччині та 12 інших країнах, видає шкільні підручники. У видавничій програмі можна знайти навчальні та методичні посібники, журнали та курси заочного вивчення німецької мови:
www.klett.de

Група видавництв Langenscheidt-Verlag у своїй мовній програмі видає словники, навчальні посібники та матеріали для самостійного вивчення мови. Група видавництв має центри розповсюдження друкованих матеріалів по всьому світу:
www.langenscheidt.de

Видавництво Eilers & Schьnemann-Verlag пропонує для вивчення німецької як іноземної навчальний журнал "Presse und Sprache". Журнал для вивчення мови містить оригінальні статті з німецьких щоденних та щотижневих газет з передмовами від редакції, поясненнями слів та з вправами:
www.sprachzeitungen.de

Видавництво Durr & Kessler-Verlag пропонує навчальні посібники з німецької мови як іноземної для дітей, підлітків та дорослих. Видавництво має у своїй програмі також матеріали з країнознавства та фахово орієнтовані навчальні посібники:
www.wolfverlag.de/WV-MainFrame.cfm?site=SmartProducts/SP-Programm-DuerrKessler.cfm

Гете-Інститут видає матеріали для викладання німецької мови як іноземної. Пропозиція сягає від навчальних посібників з завданнями та вправами , матеріалів з країнознавства до посібників для підвищення кваліфікації, медіальних та комп´ютеризованих додаткових матеріалів, фахових журналів та багато іншого. Матеріали можна замовляти онлайн:
www.goethe.de/dll/mat/deindex.htm

DAAD Partner
Карта сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK