deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Studieren und Forschen in Deutschland Home

Німецька культура знаходить свій прояв у багатьох формах: від музики та літератури, театру та кіно до архітектури, образотворчого містецтва , філософії та мистецтва. Але культурне життя відображається і у повсякденній культурі, у книторгівлі та бібліотеках, у фестивалях та у спорті. Німецька книжкова продукція посідає третє місце у світі. Німецькі медійні концерни діють по всьому світу, німецька література була відзначена Нобелівськими преміями, казки братів Грімм були перекладені на багато мов, німецькі музеї є приваблими не лише для туристів, німецьке кіно досягло світового рівня.

Світовий імідж Німеччини
Німецькі культурні здобутки мають багатовікову традицію та формують імідж Німеччини у всьому світі.

Німецькі нобелівські лауреати
Німецька мова є важливою для науково-культурного світу. Про це свідчить кількість німецькомовних Нобелівських лауреатів: 30 Нобелівських лауреатів з хімії, 25 з медицини, 21 з фізики, 10 з літератури та 8 Нобелівських лауреатів миру.

Німецька мова є необхідною для тих, хто цікавиться німецькою культурою.

  • Кожна мова впливає на культуру та сприяє формуванню національної свідомості. Той, хто вивчає німецьку мову, отримує дещо від німецької культури. Зі знаннями німецької можна краще вивчити та зрозуміти німецьку культуру та історію.
  • Завдяки знанням німецької мови можна вивчити велику європейську культуру в оригіналі. Йдеться і про світ літератури - Гете, Шіллер, Кафка, Грасс, і про світ музики - Бах, Моцарт, Бетховен, Вагнер, філософії - Лютер, Кант, Шопенгауер, Ніцше, або світ психології - Фрейд, Адлер, Юнг - але й про світ науки та досліджень - Кеплер, Ейнштейн, Рентген, Планк – адже німецька - це мова світлих голів!
  • За останні чотири століття багато людей з Центральної Європи переїхали жити до Північної та Південної Америки або Австралії. І сьогодні багато нащадків цікавляться життям та культурою своїх предків. Знання німецької дадуть переваги та допоможуть скоріше досягти мети тому, хто хоче познайомитися з Батьківщиною своїх предків та дослідити генеалогію власноруч.
  • Мистецтво, музика, театр та кино відіграють важливу роль у суспільному житті Німеччини. Відомі ВНЗ мистецтв та музики, так само як і ВНЗ театру та кіно, пропонують квалифікаційні програми навчання. Тим, хто хоче поінформуватися щодо мистецтва та культури Німеччини або здобути освіту в галузі мистецтва в Німеччині, необхідні знання німецької мови.
  • Вивчення та оволодіння німецькою мовою - це інвестиція, зроблена у перспективну та солідну справу. Знання мови - це капітал, що працює на майбутнє та ніколи не виходить з моди.

    Вивчення німецької мови варте того!

Інформаційний портал про німецьку як мову культури, подальша інформація:
Deutsche-Kultur-international як інформаційний портал пропонує інформацію та лінки щодо культурних заходів, проектів, програм та інформує про культурні обміни (двома мовами):
www.deutsche-kultur-international.de

DAAD Partner
Карта сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK