deutsch
IC  у Києві
DAAD в Україні
DAAD у світі
Стипендії DAAD
Навчання в Німеччині
Дослідження в Німеччині
Життя в Німеччині
Вивчення німецької мови
Новини
Колишні стипендіати
Сервіс
Контакт
Додати цю сторінку до фаворитів
Надрукувати цю сторінку
Logo
Studieren und Forschen in Deutschland Home

Традиційний економічний партнер
Німеччина є економічно сильною країною та виступає економічним та торгівельним партнером багатьох країн. Німеччина має тривалі та добрі торгівельні контакти не лише з Європою, але й з ринками Азії та Америки. Німеччина є важливим світовим експортером.

"made in Germany"
Німецькі вироби купляють у всьому світі завдяки їхній високій якості та відомі як "марка": не лише марки німецьких автомобілів як BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen є прикладом німецької якості. Проявом економічної потужності Німеччини є діяльність фірм із світовою мережею, як BASF, Bayer, Siemens, SAP, Deutsche Bank та багато інших. Німеччина є провідною країною у світі в галузі нових технологій охорони довкілля та використання альтернативних видів енергії.

Німеччина як сполучна ланка
У Німеччині відбуваються великі міжнародні виставки, як IFA, CeBIT або IAA. З розширенням ЄС Німеччина зайняла центральну позицію у серці Європи. Німеччина є сполучною ланкою для економічних відносин всереддині Європи, із Східною Європою та з цілим світом.

Знання мови - корисна інвестиція
На сьогодні інтернаціоналізм та міжкультурна компетенція є важливими ключовими кваліфікаціями для економічного успіху. Знання мов допомагає відкривати на глобусі нові ринки та дає переваги в умовах конкуренції. Кожне підприємство, яке дбає про майбутні перспективи, робить інвестування у багатомовність своїх співробітників та тренування їхніх навичок. Німецька мова грає важливу роль у міжнародних економічних контактах:

  • Німецька мова є однією з найважливіших мов в галузі економіки в Европейській Співдружності та є містком до країн Центральної та Східної Європи, які знаходяться сьогодні в стані стрімкого розвитку.
  • За останні 10 років німецька мова стала так званою регіональною "lingua franca" для стран Центральної та Східної Європи. З розширенням ЄС у країнах Центральної та Східної Європи зростає потреба у спеціалістах зі знанням німецької мови.
  • Німецька є мовою європейського ринку збуту та німецька є мовою яка відкриває великі ринки збуту.
  • Великі іноземні інвестиції та велика кількість спільних підприємств з іноземними фірмами говорять за німецьку мову як мову економіки.
  • Німецька мова користується попитом у німецьких фірмах за кордоном, у закордонних фірмах в Німеччині та у фірмах, які мають тісні економічні зв´язки з німецькомовними країнами. Як приклад: Daimler Chrysler на сьогодні має близько 383.000 співробітників, серед них половину в Німеччині, 110.000 в США та 78.000 в інших країнах світу.
  • При понад 100 мільйонах людей в ЄС, які володіють німецькою, для спеціалістів зі знаннями німецької знаходяться цікаві шанси щодо отримання освіти та працевлаштування. Володіння німецькою сприяє кращій професійній кар´єрі.

    Вивчення німецької варте того!

Інша інформація (лінки) щодо
Інформаційні портали та портали для вивчення мови: Німецька для економістів
Інститут міжнародного спілкування м. Дюссельдорф пропонує на форумі "Німецька мова для економістів" навчальні посібники для фахово орієнтованого курсу німецької мови, а також пошуковий каталог в інтернеті:
www.wirtschaftsdeutsch.de
www.wirtschaftsdeutsch.de/webliographie/Fortbildung/Sprachkurse

Цифровий каталог мовних курсів та мовних курсів для економістів по всьому світу. Веб-сторінка пропонує інформацію щодо мовних курсів та безкоштовний рейтинг:
www.languagecourse.net/de/business-deutsch.php3

DAAD Partner
Карта сайту  |  Імпрессум  |  Контакт © DAAD
DAAD Links
 
 
 
 DSK