Internet Explorer: проблеми інсталяції та їх вирішення

Іноді при спробі інсталяції браузера Internet Explorer виникають помилки. Це трапляється з різних причин, тому давайте розглянемо найпоширеніші з них, а потім спробуємо розібратися чому не встановлюється Internet Explorer 11 і як з цим боротися.

Причини виникнення помилок при інсталяції Internet Explorer 11 і шляхи їх вирішення

 1. Операційна система Windows не відповідає мінімальним вимогам
 2. Для успішної інсталяції веб-оглядача Internet Explorer 11 переконайтеся, що ваша ОС відповідає мінімальним вимогам для установки даного продукту. IE 11 буде встановлений на ОС Windows (х32 або х64) з пакетом оновлень SP1 або пакетом оновлень новіших версій або ОС Windows Server 2008 R2 з таким же пакетом оновлень.

  Ошибка инсталляции. ОС

  Варто зауважити, що в ОС Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2012 R2 веб-оглядач IE 11 інтегрований в систему, тобто його не потрібно встановлювати, так як він вже інстальований

 3. Використовується не коректна версія інсталятора
 4. В залежності від розрядності операційної системи (х32 або х64) потрібно використовувати таку ж версію інсталятора Internet Explorer 11. Це означає, що якщо у вас 32-х розрядна ОС, то вам необхідно встановлювати 32-х розрядну версію інсталятора браузера.

 5. Не встановлено всіх необхідних оновлень
 6. Встановлення IE 11 також вимагає встановлення додаткових оновлень для ОС Windows. У такій ситуації система попередить вас про це і при наявності мережі Інтернет автоматично встановить необхідні компоненти.
  Ошибка инсталляции. Обновления

 7. Робота антивірусної програми
 8. Іноді трапляється, що антивірусні та антишпигунські програми, встановлені на комп'ютері користувача, не дозволяють запустити інсталятор браузера. В такому випадку необхідно вимкнути антивірус і повторити спробу інсталяції браузера Internet Explorer 11. А після її успішного завершення назад включити захисне ПЗ.

 9. Не видалено стару версію продукту
 10. Якщо під час інсталяції IE 11 виникла помилка з кодом 9с59, то вам необхідно переконатися в тому, що з комп'ютера повністю видалені попередні версії веб-оглядача. Зробити це можна за допомогою Панелі управління.

 11. Гібридна відеокарта
 12. Інсталяція продукт Internet Explorer 11 може не завершитися, якщо на ПК користувача встановлена Гібридна відеокарта. У такій ситуації спочатку необхідно завантажити з Інтернету і встановити драйвера для коректної роботи відеокарти і тільки потім приступити в повторній інсталяції веб-оглядача IE 11

Вище перераховані найбільш популярні причини, за якими не може здійснитися установка Internet Explorer 11. Також причиною відмови при установці може бути наявність на комп'ютері вірусів або іншого шкідливого ПЗ.

більше статей на цю тему: