Запуск консолі розробника в Opera

Спосіб 1: комбінація клавіш

Найбільш зручний і швидкий для багатьох користувачів спосіб полягає у використанні гарячої клавіші, що дозволяє відкрити або інструменти розробника в цілому, або конкретно вкладку з консоллю. В Opera за ці дії відповідають комбінації Ctrl + Shift + I і Ctrl + Shift + J відповідно. З якихось причин тут не працює універсальна клавіша F12 , так само відкриває консоль розробника.

 1. Ви завжди можете перепризначити згадані вище поєднання на більш зручні для себе. Для цього через меню перейдіть в &171;Налаштування&187; .
 2. Переход в настройки Opera для изменения горячих клавиш, отвечающих за вызов инструментов разработчика
 3. У пошукове поле почніть вводити запит &171;поєднання клавіш&187; і клікніть на збіг.
 4. Поиск настройки, изменяющей сочетания клавиш в Opera для настройки горячей клавиши вызова инструментов разработчика
 5. Зі списку доступних для зміни дій знайдіть &171;інструменти розробника&187; або &171;Консоль інструментів розробника&187; і замість стандартного поєднання встановіть найбільш зручне для себе.
 6. Пункты изменения горячих клавиш для вызова инструментов разработчика в настройках Opera

Спосіб 2: Меню браузера

Відкривається необхідний інструмент і через браузерне меню. Якщо вам зручніше викликати його мишкою, ніж клавіатурою, просто клікніть по кнопці меню, наведіть курсор на & 171; Розробка & 187; і з випав списку виберіть &171;інструменти розробника&187; .

Вызов инструментов разработчика через меню Opera

Залишиться тільки переключитися на вкладку &171;Console&187; , якщо необхідна саме вона.

Переключение на вкладку с консолью внутри инструментов разработчика в Opera

Спосіб 3: контекстне меню

Інший варіант виклику консолі без клавіатури &8212; використання контекстного меню. Клацніть правою кнопкою миші на будь-якому місці всередині вкладки та скористайтеся пунктом &171;Переглянути код елемента&187; .

Переход в просмотр кода элемента через контекстное меню Opera для вызова инструментов разработчика

Перейдіть на вкладку &171;Console&187; .

Переключение на вкладку с консолью внутри инструментов разработчика в Opera

Спосіб 4: властивості етикетки

Щоб запускати цей браузер з уже відкритими інструментами розробника кожен раз, знадобиться змінити властивості ярлика. Варто враховувати, що відкриватися інструменти будуть для всіх вкладок, включаючи ті, що залишилися від попереднього сеансу, а не тільки для активної.

 1. Прописати властивості запуску можна тільки для ярлика, а не для виконуваного файлу. Крім того, якщо використовуєте більше одного ярлика для запуску веб-оглядача, слід змінити їх все, якщо хочете, щоб будь-який з них відкривав і інструменти розробника. Клацніть правою кнопкою миші по ярлику і зайдіть в &171; властивості&187; .
 2. Вызов окна свойств ярлыка Opera для включения автоматического открытия инструментов разработчика при запуске браузера
 3. Вам потрібна вкладка & 171; етикетка&187; і поле &171; Об'єкт&187; всередині неї. Помістіть курсор за останнім символів і поставте пробіл, після якого вставте команду --auto-open-devtools-for-tabs і натисніть & 171; ОК&187; для збереження результату.
 4. Редактирование свойств ярлыка Opera для включения автоматического открытия инструментов разработчика при запуске браузера
 5. Тепер запустіть Opera і перевірте результат. Інструменти будуть відкриті після завантаження самої сторінки.

більше статей на цю тему: