варіанти перезавантаження принтерів від Brother

Під час роботи з принтером Brother може виникнути потреба як в штатної перезавантаження, так і у виконанні особливого алгоритму дій, що приводить до скидання лічильника тонера або обнулення памперса. Такі методи ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ є специфічними і необхідні, коли заправлявся картридж або на екрані почали з'являтися помилки, що заважають проведенню друку. Ми розглянемо всі варіанти перезавантаження, а вам залишиться вибрати відповідний, відштовхуючись від ситуації, що склалася.

Варіант 1: штатна перезавантаження принтера Brother

Почнемо з самого простого варіанту і розберемо сфери його застосування. Штатна перезавантаження принтера має на увазі використання кнопки включення і натискання по ній два рази. Під час першого друкуючий пристрій від Brother завершує роботу, повертає друковані головки на вихідні позиції і повністю припиняється подача живлення. Друге натискання відновлює роботу обладнання, перевіряє компоненти, потім на дисплеї з'являється повідомлення про готовність роботи техніки. Якщо ви натиснете і будете утримувати цю кнопку протягом 10-15 секунд, відбудеться аварійне вимикання, в разі якого друкуючі головки можуть не повернутися на свої позиції або ж папір всередині пристрою буде утримана.

Использование кнопки выключения для перезагрузки принтеров от Brother

Це ж відноситься до ситуацій, коли ви висмикуєте шнур з розетки або використовуєте кнопку на задній панелі. Остання відповідає за миттєве припинення передачі електрики до блоку живлення, відповідно, відбудеться точно таке ж аварійне вимикання.

Использование переключателя на блоке питания для перезагрузки принтеров от Brother

Тепер можете вирішити, оптимальним чи варіантом буде штатна перезавантаження в обставинах, що склалися або її варто замінити на аварійне вимикання з подальшим поверненням принтера до роботи. Про те, як впоратися з невеликими неполадками, що з'являються внаслідок подібних дій, ми розповімо в наступних розділах цієї статті.

Видалення документів з черги друку

Вище ви вже дізналися, що під час дій, пов'язаних з перезавантаженням моделей принтерів від Brother, можуть з'явитися наслідки, які належить вирішити, щоб почати нормальну взаємодію з обладнанням. Одна з таких помилок &8212; засміченість черги друку, що робить неможливим запуск роздруківки нового документа. Звичайно, іноді при наявності документів в черзі вони відразу ж направляються на друк як тільки пристрій готовий її виконати, але відбувається це не завжди. Краще самостійно чистити чергу, а вже потім переходити до обробки інших документів.

Детальніше: очищення черги друку в Windows 10

Очистка очереди печати для решения проблем, возникающих после перезагрузки принтера Brother

Витяг застряглих аркушів паперу

Застрягання паперу пов'язане виключно з екстреним завершенням роботи принтера. Після його перезавантаження документ не продовжить друкуватися, а на екрані з'явиться повідомлення про те, що лист необхідно витягти вручну. Для багатьох користувачів це стає проблемою, оскільки доводиться хапатися за краї і сподіватися, що папір не порветься і клаптики не залишаться всередині друкуючого пристрою. У нас вже є детальне керівництво по даній темі, що демонструє те, як швидко можна витягти папір без будь-яких труднощів.

Детальніше: вирішення проблеми з папером, що застряг у принтері

Извлечение остатков бумаги для решения проблем с печатью после перезагрузки принтеров от Brother

Варіант 2: перезавантаження після заміни / заправки картриджа

Час від часу кожен власник принтера від Brother або будь-якої іншої компанії стикається із завданням заправки або заміни картриджа. Однак не всі знають, що немає фізичного індикатора, який би відразу визначав залишки фарби &8212; це пов'язано з особливостями роботи подібного обладнання. За принтера самостійно вважає приблизний витрата чорнила, відштовхуючись від роздрукованих аркушів паперу, відповідно, допускаючи при цьому похибки. Обов'язковою дією після заправки або заміни картриджа є скидання даних датчиків, що здійснюється за допомогою особливого алгоритму перезавантаження, про який на прикладі моделей від Canon написано в матеріалі за наступним посиланням (для принтерів Brother принцип залишається точно таким же).

Детальніше: перезавантаження принтерів після заправки картриджа

Сброс счетчика тонера и памперса для перезагрузки принтеров от Brother

Варіант 3: скидання лічильника рівня чорнила або памперса

Розглянуті раніше дії теж пов'язані зі скиданням рівня чорнила і памперса, але виконуються тільки в тому випадку, коли проводиться заміна або заправка картриджа, і робиться це все одночасно, щоб обнулити резерв обладнання. Однак іноді під перезавантаженням мається на увазі окремий скидання датчиків, який змушують робити з'явилися помилки про переповненість памперса або закінчується фарби, хоча за фактом це виявляється не так. Інформацію про те, як виконується поставлена задача конкретно для пристроїв Brother, ви знайдете далі.

Детальніше:
скидання лічильника тонера принтера Brother
Скидання памперса на принтері

Рішення помилок при друку

На завершення поговоримо про те, що робити, якщо перезавантаження принтера проводилася через появу помилок, але не дала належного результату. Володарі пристроїв від Brother найчастіше стикаються з програмними неполадками, які можна усунути через операційну систему або вбудовані елементи управління. В іншій статті є послідовний опис всіх доступних способів, розставлених в міру їх ефективності і простоти реалізації.

Детальніше: вирішення проблем із друком на принтері Brother

більше статей на цю тему: