підключення кнопки живлення до материнської плати

При складанні комп'ютера або ж інших маніпуляціях може виникнути потреба в перший раз або заново під'єднати елемент, керуючий подачею живлення, в належний роз'єм. У даній статті ми розглянемо, як підключити кнопку живлення до материнської плати.

Підключаємо кнопку живлення до системної плати

Вся заковика процесу підключення полягає в тому, що необхідний нам елемент знаходиться серед повністю одноманітних побратимів, і розібратися, хто з них хто, часом буває дуже складно, особливо для новачків, тим більше без інструкції. На зображенні нижче ви можете побачити панель підключення індикаторів і кнопок корпусу:

F_PANEL на материнской плате, без дополнительных подписей

Саме серед цих штирів знадобиться знайти два потрібних, щоб підключити кнопку живлення. Але не все так сумно: сучасні материнські плати забезпечуються підписами, а деякі навіть колірним позначенням для того, щоб користувач не заплутався. Тільки у старих або досить специфічних материнок може бути ділянка зі штирями, які абсолютно не позначені, проте більш-менш пристойні компанії в такому випадку докладно пояснюють пристрій даного сегмента в інструкції пристрою.

Отже, для того щоб підключити кнопку живлення до материнської плати, зробите два простих дії:

  1. Візьміть штекер кнопки живлення, підписаний як «Power SW» .
  2. Штекер кнопки подачи питания
  3. Направте штекер до сегмента материнської плати «F_PANEL» . Необхідні шпильки підписані як «+PW-» або однойменно зі штекером &171;PWR_SW&187; . З'єднайте їх так, що б написи були Вам видно (дивилися вниз).
  4. Нужные штекера для подключения кнопки питания компьютера на F_PANEL

Примітка: не у всіх моделей материнських плат так зрозуміло, і тим більше в кольорах, розмічена панель підключення, але у всіх «F_PANEL» будь-яких виробників материнок є загальний принцип: якщо напис за схемою лежить зверху, то потрібні штирі зверху, якщо напис знизу, то і штирі там же.

Единый принцип подписи штырьков на F_PANEL

Ось, власне, і все. Ви успішно підключили кнопку живлення до материнської плати, можете відразу її перевірити і поміняти контакти місцями. Якщо комп'ютер не запустився через натискання, значить, ви, швидше за все, сплутали плюс з мінусом або, що менш ймовірно, діаметрально переплутали місце розташування потрібних штирів або випадково встромили штекер в «PWR_LED» , який відповідає за індикацію включення, а не саму подачу живлення. При необхідності витягніть додаткову інформацію з інструкції до вашої моделі материнської плати.

Не бійтеся експериментувати зі штирями в разі, коли незрозуміло розташування шуканих елементів на панелі, адже найстрашніше, що може статися – комп'ютер просто не запуститься.

З цього невеликого посібника ви дізналися, як підключити кнопку живлення до материнської плати. Це досить легко, якщо не поспішати і вивчити написи на області «f_panel» на материнській платі або в крайньому випадку звернувшись до інструкції від материнки.

більше статей на цю тему: